Skip to content

Tiskūnuose degė pirtis

 Tiskūnuose degė pirtis

Pirmadienio pavakarę Kėdainių rajone degė pirtis. Laimei, gaisras neišplito visame pastate. Gaisro metu žmonės nenukentėjo, tačiau patirti nemenki materialiniai nuostoliai. Pastate, kuriame įrengta pirtis, buvo įrengti dūmų detektoriai.

Užsidegė popietę

Bendrajame pagalbos centre 15 val. 31 min. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Tiskūnų kaime, Trumpojoje gatvėje, užsidegė pirtis.

Pranešta, kad pastatas yra gyvenamas, jame buvo žmonių. Į įvykio vietą nedelsdami išskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Pramonės ir Šėtos ugniagesiai.

[quote author=”Aut. past.”]Ugniagesiai pagyrė namo šeimininkus, mat šie namuose  buvo įsirengę dūmų detektorius, kurie nelaimės metu informuoja apie gaisrą – pradeda pypsėti ir taip perspėja gyventojus apie kilusį pavojų.[/quote

Neleido išplisti

Pirmieji ugniagesiai įvykio vietą pasiekė per dešimt minučių nuo pagalbos pranešimo.  Jiems atvykus degė gyvenamojo namo rūsyje įrengta pirtis.

Ugniagesiai išsiaiškino, kad pirtis 12 m² ploto, o viduje degė lubų ir sienų medinės apdailos lentelės. Namas mūrinis, 1 aukšto, dengtas šiferiu. Ugniagesiai skubiai numalšino liepsnas ir neleido joms išplisti į gyvenamąsias patalpas.

Išdegė patalpos

Numalšinus liepsnas ir išvėdinus patalpas konstatuota, kad gaisro metu išdegė ir buvo išardyta 15 m² medinių apdailos lentelių, apdegė patalpoje buvę buities apyvokos daiktai, aprūko rūsio patalpos.

Ugniagesiai pagyrė namo šeimininkus, mat šie namuose  buvo įsirengę dūmų detektorius, kurie nelaimės metu informuoja apie gaisrą – pradeda pypsėti ir taip perspėja gyventojus apie kilusį pavojų.

Dėl ko pirtyje kilo gaisras – aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video