Tempiamas sugedęs vilkikas užsikirtus ratui pažymėjo kelią

 Tempiamas sugedęs vilkikas užsikirtus ratui pažymėjo kelią

Netoli sankryžos su Gegučių gatve užsikirto tempiamo vilkiko ratas, vairuotojai tai, matyt, neiškart pastebėjo, tad vilkikas pažymėjo kelią keliasdešimties metrų ilgio juoda juosta./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį popiet Kėdainių mieste tempiamas sugedęs vilkikas pateko į incidentą – užsikirtęs ratas pažymėjo kelią ryškia keliasdešimties metrų ilgio linija. Netrukus kelio dangą nuvalė atvykę komunalininkai. Tuo metu Kėdainių rajono savivaldybė kartu su policijos pareigūnais tęsia reidus, aiškindamiesi kelius teršiančius sunkiasvorius automobilius.

Užsikirto ratas

Antradienį popiet, apie 13 valandą, Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatve vilkikas „Mercedes Benz“ tempė sugedusį vilkiką „Volvo“.

Netoli sankryžos su Gegučių gatve užsikirto tempiamo vilkiko ratas. Vairuotojai tai, matyt, neiškart pastebėjo, tad vilkikas pažymėjo kelią keliasdešimties metrų ilgio juoda juosta.

Galiausiai apsižiūrėję vairuotojai bandė situaciją taisyti, tačiau kiek pavažiavus ratas vėl strigo ir rėžė juodą juostą.

Nuvalė komunalininkai

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Galų gale po kelių bandymų vairuotojams pavyko sutvarkyti ratą ir abu vilkikai kelionę remonto dirbtuvių link galėjo tęsti toliau.

Tvarkyti gatvės dangos atvyko komunalininkų įmonės „Ecoservice projektai“ vakuuminis automobilis. Kelio danga, kiek įmanoma, buvo nuvalyta.

Tęsia reidus

Tuo metu Kėdainių rajono savivaldybė kartu su policijos pareigūnais tęsia reidus, aiškindamiesi kelius teršiančius sunkiasvorius automobilius.

Tvarkyti gatvės dangos atvyko komunalininkų įmonės „Ecoservice projektai“ vakuuminis automobilis. Kelio danga, kiek įmanoma, buvo nuvalyta.

Aut. past.

Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Rosteika, kalbinamas respublikinės žiniasklaidos, sakė, kad kelius teršia ne tik ūkininkai su traktoriais, bet ir iš statybviečių važiuojantis sunkusis transportas.

Specialistas pažymėjo, kad užteršus kelią būtina kuo skubiau teršalus nuvalyti ir kelio dangą sutvarkyti. Kitaip gresia administracinė bauda, o nubaustųjų Kėdainių mieste ir rajone jau yra.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video