Teismas pakeitė nuomonę: persigalvojo dėl Kėdainių ligoninės

 Teismas pakeitė nuomonę: persigalvojo dėl Kėdainių ligoninės

Kėdainių ligoninė / E. Kuktienės nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių ligoninės konkurso būdu išnuomotų patalpų, skirtų hemodializės paslaugoms teikti, istorija rutuliojasi toliau. Teismas panaikino ankstesnę nutartį.

Liepė sustabdyti

Dar lapkričio pradžioje Kauno apygardos teismas priėmė Kėdainių ligoninei nepalankų sprendimą. Teismas įpareigojo ligoninę ne tik sustabdyti jau pasirašytą sutartį su naująją patalpų nuomininke UAB „Nefrosana“, bet ir apmokėti su bylinėjimusi susijusias  ligšiol hemodializės paslaugas teikusios UAB  „Diaverum klinikos“ patirtas išlaidas.

Teismas pritaikė laikinąsias apsaugos priemones, mat, kaip teigiama teismo nutartyje, „laikinųjų apsaugos priemonių taikymas yra akivaizdžiai susijęs ir su viešuoju interesu, būtinybe užtikrinti nepertraukiamą hemodializės paslaugų teikimą“.

Pakeitė sprendimą

Vis dėlto ilgai laukti nereikėjo – lapkričio 16 dieną teismas savo sprendimą pakeitė.

„Kauno apygardos teismas 2021 m. lapkričio 16 d. nutartimi, panaikino Kauno apygardos teismo 2021 m. lapkričio 5 d. nutartį, kuria taikytos laikinosios apsaugos priemonės, todėl sutartis sudaryta tarp VšĮ Kėdainių ligoninės ir UAB „Nefrosana“ bus vykdoma toliau“, – informuoja Kėdainių ligoninė. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video