Tautodailininkui Vytautui Ulevičiui įteiktas garbingas apdovanojimas (FOTOGALERIJA)

 Tautodailininkui Vytautui Ulevičiui įteiktas garbingas apdovanojimas (FOTOGALERIJA)

Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Penktadienio vakarą Kėdainių miesto parke, skambant Kauno simfoninio orkestro melodijoms, buvo pagerbtas Kėdainių krašto garbės pilietis. Šiais metais išskirtinis apdovanojimas atiteko gerai žinomam kraštiečiui, Krakėse gyvenančiam ir visą rajoną bei kitus Lietuvos miestus ir svečias šalis puošiančiam tautodailininkui Vytautui Ulevičiui.

Dėkojo už įvertinimą

Ne kartą pagerbtas ir valstybinių apdovanojimų pelnęs V. Ulevičius dėkojo tiems, kurie paskyrė jam šį aukštą įvertinimą.

Tardamas padėkos žodį, tautodailininkas pažymėjo, kad visada darė tai, ką geriausiai moka, ir tai, kas jam patinka: „Ir kol kas tikrai neketinu nuleisti rankų bei atsisakyti taip mylimos ir širdžiai artimos veiklos“.

Garsina miesto vardą

Kėdainių krašto garbės piliečiui garbingą apdovanojimą įteikęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis pažymėjo, kad šis titulas – ne tik regalijos, bet ir išskirtinė misija.
„Didelė garbė šį apdovanojimą įteikti išskirtiniam, ypatingam, daug nuveikusiam ir su didžiuliu atsidavimu vis dar tebedirbančiam žmogui.

V. Ulevičiaus kūryba garsina miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir svetur, taip prisidedama prie mūsų miesto istorijos puoselėjimo“, – sveikindamas V. Ulevičių sakė rajono vadovas.

Tautodailininkas yra apie 300 monumentalių ir daugiau kaip 1 000 kamerinių darbų autorius.
Garsiojo drožėjo skulptūros puošia Kėdainių, Krakių ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių aikštes, sakralines ir kitas vietas.

Šio kraštiečio darbai Lietuvą garsina ir Italijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Rusijoje, Graikijoje.

Skambėjo muzika

Po iškilmingos Kėdainių krašto garbės piliečio apdovanojimo ceremonijos renginio dalyvius muzikos garsais džiugino Kauno miesto simfoninio orkestro (vad. Algimantas Treikauskas) ir solistų Onos Kolobovaitės bei Tomo Pavilionio koncertas.

Iš karto po šventinio koncerto, kėdainiečių laukė įspūdinga 3D audiovizualinė projekcija ant vandens „Miestas laike“.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video