Tapo „Tennis Europe“ čempionu

Asmeninio archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt

Birželio pabaiga itin sėkminga buvo tenisininkui Deivydui Bandzevičiui. Kėdainietis „Tennis Europe – Tennis Space Academy Cup“ čempionate U-14 grupėje vienetų varžybose tapo čempionu, o dvejetų – vicečempionu. Ir tai kol kas yra aukščiausias pasiekimas Kėdainių teniso istorijoje.

„Tennis Space“ kortuose Kaune vykusiame turnyre Deividas pirmame rate nugalėjo norvegą (6/2 6/2), antrame rate įveikė estą (6/4 6/1), trečiame – ukrainietį (6/2 6/2), ketvirtajame – lenką (6/0 6/4) ir galiausiai finale triumfavo įveikęs irgi Lenkijos atstovą rezultatu (6/4 6/3).

Dvejetuose Deivydas poroje su vilniečiu Luku Dovydoniu, atstovaujančiu Vilniaus teniso akademijai, finale pralaimėjo tik Lenkijos porai ir tapo vicečempionais.

D. Bandzevičius treniruojasi teniso klube „Ąžuolynas“.