Tai kas gi kelia nerimą?

 Tai kas gi kelia nerimą?

Jolanta Blažytė./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Jolanta BLAŽYTĖ

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys šiandien pateikė pranešimą, kuris eilinį kartą privertė internautus krapštyti pakaušį, norint išsiaiškinti, ką norėjo pasakyti ministras. Pateikiu ministro citatą: „Situacija yra tokia, kad ji kelia nerimą. Ir tos tendencijos yra svarbiausios. Visi omicron atvejai, kiek jų yra nustatyta Lietuvoje, nė vienas nesibaigė nei hospitalizacija, nei kokiu sunkesniu atveju“.

Taigi internautai, besiginčydami tarpusavyje, vis bando „išrišti“, kas gi mūsų ministrui taip kelia nerimą, jei omicron atvejai yra lengvi?

Aš tai spėčiau, kad labiausiai reiktų nerimauti dėl sutarčių, pagal kurias Lietuva yra įsipareigojusi iš „Pfizer“ pirkti „dozes“ net iki 2023 metų. Kas bus, jei „mirtinas“ virusas staiga taps eiline sloga?

Konstitucinės teisės ekspertas doc. dr. Vaidotas Vaičaitis ES šalių ir „Pfizer“ kompanijos kontraktą pakomentavo taip: „Sutartis surašyta taip, kad ES šalys tampa „Pfizer“ įkaitėmis. Yra įsipareigota per 3 metus išpirkti 2,4 milijardo dozių, kai tu nežinai, ar jų tikrai reikės po 3 metų. Gal tos ligos jau nebebus?

Ir tikrai: kur reikės dėti tą į Lietuvą „fūromis“ plūstantį „bendrą gėrį“, jei niekas nebenorės skiepytis nuo slogos?

Aut. past.

Sutartyse yra įtvirtinta ir nuostata, kad vakcinos yra… bendras gėris“.

Ir tikrai: kur reikės dėti tą į Lietuvą „fūromis“ plūstantį „bendrą gėrį“, jei niekas nebenorės skiepytis nuo slogos?

Ir kelios besibadančios „įžymybės“, norėdamos pasauliui įrodyti, kad „nėra durnos“, situacijos nebegelbės?..

Gal dėl to mūsų ministras ir nerimauja? O gal dėl to, kad tiesiog pagal pareigybines instrukcijas privalo nerimauti? Kas ten jį žino.

Ir dar ministras pasakė, kad „omicron nesirenka, ar tu pasiskiepijęs, ar tu nesiskiepijęs“.

Na, šitą faktą „plokščiažemiai“ žinojo daug anksčiau, bet, kaip sakoma, geriau ministras sužinojo vėliau, nei niekada.

Tik šioje vietoje vėl nesuprantu: ką iki šiol Lietuvoje vis dar veikia galimybių pasas?

14 Komentarai

 • Man tai nesąmoningi straipsniai kelia nerimą.

  • tau labiau patinka vyriausybės trijų suvaivorykštėjusių bobų paistalai ir savivalė?

  • Abudu su Dulkiu nerimaukit kiek lenda, bet viešai npasirodykit durneliais!

 • Kaip tai senokai buvo girdeti pasisakymu sitos visu galu medicinos specialistes Vyktaro stebuklingo vandenio stumdytojos. Ir vel ta pati tryda, nieko naujo neisrado.

  • Akivaizdu, jog Tamsta – šlykšti cinikė ir pavydoooolė…
   Užuojauta Tamstai…

 • Bet jūs pažiūrėkit, kiek RA feisbuke patiktukų, kiek laikų, kiek skaitytojų, komentarų ir diskusijų. O Mugės feisbukas merdėja. Kodėl jie tokie neskaitomi? Sunku suprasti.

  • Pakanka perskaityti keletą šios dienos komentarų ( Stasės, Vilijos ) ir ima noras ,,duoti durnam kelią“, – kokios čia gali būti diskusijos… Aplink tvyro vien tik negatyvas…

 • Nuo slogos???? Jinai apie ką čia? Absoliūčiai visų sričių specialistė.

  • taip būna nuo eksperimentinių skiepų, kad net logiškai mąstyt ir suprast nebeišeina.

 • Labai kelia nerimą susenęs autorės veidelis.

  • tamsta, amžinai tik jaunėti žadi?

 • Valio, feisbuke net Karolina stojo i Jolantos puse. Vis daugiau zmoniu. Saras, Karolina atsibunda. Mato, kad sudas is to ominkrono gaunasi, mato kad lrt ir delfys, ir lietrytis viska glaisto, visi viska mato. Zmones atsimerkia, nereik tos koronos bijot ,ji jau baigiasi, skaidosi virusas, dabar beliko tik politika is baisaus viruso. Baisus ji buvo pries du metus, liko tik sudas

 • Nu tikrai taip ir yra kaip rašo.

 • kaip nepatinka aršiems skiepų fanatikams parašyta teisybė apie parsidavusius vyriausybės valdininkėlius,
  Šaunuolė Jolanta tiesiai šviesiai išdėsto, ką išdarinėja laikinai prie lovio sėdintis valdininkėliai su žmonėmis ir ypatingai su vaikais.
  Vietoj to, kad stiprintų ligonių priėmimą ir gydymą, pirktų daugiau aparatūros diagnostikai, jie uždarinėja ligoninių skyrius, punktus ir be saiko perka tą eksperimentinį marmalą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video