Jau ne vienerius metus Kėdainių rajono savivaldybė, kaip ir daugelis kitų šalies savivaldybių, kompensuoja važiavimo išlaidas švietimo, kultūros ir socialinių įstaigų darbuotojams. Tiesa, pati kompensacijos suma metų metais išlieka beveik simbolinė – matyt, darant prielaidą, kad degalų kainos Lietuvoje stebuklingai nekyla. Realybė, žinoma, kita: kuras brangsta, tačiau šis faktas politikams net ir po šių metų […]Skaityti daugiau




