Trečiadienį, birželio 24-ąją, Kauno arkivyskupija iškilmingai paminėjo savo veiklos šimtmetį. Šia proga Kauno arkikatedroje bazilikoje aukotos šv. Mišios, į kurias susirinko arkivyskupijos vyskupai, kunigai, diakonai, vienuolijų, parapijų bei kitų bendruomenių atstovai. Šventės metu pagerbti žmonės, ypač nusipelnę arkivyskupijos istorijai, kultūrai ir sielovadai. Tarp apdovanotųjų – ir su Kėdainių kraštu susijusi Irena Dirsytė-Liubkevičienė. Skirtas aukščiausias arkivyskupijos […]Skaityti daugiau




