„Swedbankas“ persikėlė, tačiau klientai banko vis dar ieško senoje vietoje

 „Swedbankas“ persikėlė, tačiau klientai banko vis dar ieško senoje vietoje

Kėdainiuose, Smilgos g. 8A, duris atvėrė pagal naują koncepciją įrengtas „Swedbanko“ padalinys./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pokyčius kai kurie kraštiečiai sunkiai priima – štai dar praėjusios savaitės pradžioje banko „Swedbank“ Kėdainių padalinys iš Josvainių gatvės persikėlė į Smilgos gatvę, tačiau praėjus net ir savaitei po persikėlimo žmonės vis dar ieško banko senoje vietoje.

Kraustynės – pirmadienį

Banko padalinys iš Josvainių gatvės į Smilgos gatvę persikėlė pirmadienį. Tuomet „Rinkos aikštė“ susisiekė su banko atstovais, kurie pažadėjo atsakyti į žurnalistų užduotus klausimus ir informuoti laikraščio skaitytojus apie įvykusius pokyčius.

Ketvirtadienį bankas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriame informavo, kad Kėdainiuose, Smilgos g. 8A, duris atvėrė pagal naują koncepciją įrengtas „Swedbanko“ padalinys.

Tinklo atnaujinimas

„Nors taupydami laiką ir vertindami patogumą vis daugiau klientų reikiamus finansinius klausimus išsprendžia nuotoliniu būdu, banko padaliniai išlieka svarbi klientų aptarnavimo vieta.

Todėl rūpinamės, kad į mūsų padalinius užsukę gyventojai jaustųsi jaukiai ir gautų atsakymus į iškilusius klausimus“, – sako Jūratė Gumuliauskienė, „Swedbanko“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė.

Nors savaitgaliais ir švenčių dienomis padalinys nedirba, tačiau klientai čia gali rasti ištisą parą veikiančią savitarnos erdvę.

Aut. past.

Daugiau erdvės

Padalinio Kėdainiuose darbo laikas nesikeičia – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio klientai bus aptarnaujami nuo 9 iki 17 val., o penktadieniais viena valanda trumpiau – iki 16 val.

Verta prisiminti, kad norint užsukti į banko padalinį konsultacijos, reikalinga išankstinė registracija internetu arba telefonu.

„Nors savaitgaliais ir švenčių dienomis padalinys nedirba, tačiau klientai čia gali rasti ištisą parą veikiančią savitarnos erdvę. Joje įrengti du universalūs bankomatai, turintys pinigų įnešimo į sąskaitą ir išgryninimo funkcijas, taip pat interneto banko terminalas bei telefonas susisiekti su banko darbuotoju“, − sako J. Gumuliauskienė.

Pasak „Swedbanko“ atstovės, padalinyje Kėdainiuose klientus aptarnaus 3 darbuotojai. Centro patalpose dirbs ir kitų padalinių darbuotojai, atliekantys su tiesioginiu klientų aptarnavimu nesusijusias funkcijas.

Kas atsidarys buvusiose padalinio patalpose, pranešime kituose laikraščio numeriuose.

Gali būti aktualios faktoringo paslaugos

5 Komentarai

  • Kam reikėjo perkelti Swedbanką į kitas patalpas? Buvo geroj vietoj, centre, geras pastatas, geras privažiavimas. Dabar iškėlė toliau, nepatogiau pasiekti. Suintensyvės judėjimas Smilgos gatve. Gaila , kad neliko 1000 smulkmenų parduotuvės.

  • uždirbo daug milijonų ir neturėjo kur juos išleisti.
    Ne aitvarai sunešė jiems tuos pinigus, o mes.

  • Senoj vietoj buvo aikštelė mašinoms nemaža, o kur statys mašinas naujoj vietoj? Juk nėra ten aikštelės klientų mašinoms. Yra kelios vietos, bet ten banko darbuotojai statys savo mašinas. Ir įvažiavimas bei išvažiavimas iš Basanavičiaus g į Smilgos g sudėtingas. Šalia daugiabučiai, taip ramybės nebuvo, dar blogiau padarė.

  • Labai prasta vieta pasirinko. Nesuprantu kam to reikėjo? Juk tokioje geroje vietoje buvo! Ir parkingas nemažas, ir aplinkui veiksmas vyksta. Tiesiog strategiškai geroje vietoje buvo. Buvo. Kažkaip visada pas mus linkę viską daryti atvirkščiai….

  • Vieta labai prasta. Nepatogu

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video