Šventinį savaitgalį – prevencinių priemonių gausa

 Šventinį savaitgalį – prevencinių priemonių gausa

Savaitgalį Kėdainių krašte intensyviai patruliavo vietos ir apskrities pareigūnai. Mieste ir rajone buvo išaiškinti du neblaivūs automobilių vairuotojai.

Savaitgalį Kėdainių krašte intensyviai patruliavo vietos ir apskrities pareigūnai. Mieste ir rajone buvo išaiškinti du neblaivūs automobilių vairuotojai. Kauno pareigūnai dirbo ir nežymėta policijos mašina, nustatyta kitų kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Neblaivus nuo ryto

Nuo pat penktadienio automobilių patikrinimus vykdė Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Apie 7 valandą ryto Kėdainių rajono Janušavos kaime automobilį „Ford Transit“ vairavo neblaivus vyras. 67-erių metų vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,71 promilės.

Vėliau reidai buvo vykdomi Kėdainių mieste J. Basanavičiaus bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje, Gedimino gatvėje. Šventinę dieną reidus pareigūnai vykdė ir rajone – prevencinės priemonės buvo organizuojamos Dotnuvos miestelio Vytauto gatvėje ir Pelėdnagiuose prie kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva esančios žiedinės sankryžos.

Šventinę dieną reidus pareigūnai vykdė ir rajone.

Šventės išvakarėse sulaikytas Josvainiuose

Dar vienas neblaivus vairuotojas pareigūnams įkliuvo Josvainiuose, pačiame miestelio centre esančioje aikštėje, valstybinės šventės išvakarėse.

Apie 20 valandą Ariogalos gatvėje automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivus vyras.  40-mečiui vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,43 promilės.

Vairuotojai, kuriems buvo nustatytas vidutinis ar sunkus girtumo laipsnis, sulaikyti, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Aut. past.

Laukia teismo

Vairuotojai, kuriems buvo nustatytas vidutinis ar sunkus girtumo laipsnis, sulaikyti, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai. Jų vairuoti automobiliai evakuatoriumi nutransportuoti į policijos saugomų automobilių aikštelę Kaune. Vyrų laukia teismas, kurio metu paprastai skiriamos tūkstantinės baudos bei atimama teisė vairuoti.

Tiesa, neblaivių vairuotojų buvo išaiškinta ir daugiau, tačiau policija suteikia informaciją tik apie vairuotojus, kurių atžvilgiu pradedami ikiteisminiai tyrimai.

Kauno pareigūnai dirbo ir nežymėta policijos mašina, nustatyta kitų kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video