Suvažiavo rankdarbių mylėtojai

 Suvažiavo rankdarbių mylėtojai

Sąskrydyje rinkosi visi, mėgstantys kurti, kurių aistra yra rankdarbiai, ir visai nesvarbu, ką jie veikia – mezga, siuvinėja, velia vilną ar lipdo iš molio, skrebina arba tapo./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje „Gojaus atgaiva“ rugpjūčio 22–23 dienomis vyko respublikinis rankdarbių mylėtojų sąskrydis, kuriame susirinko visi, mėgstantys kurti, kurių  aistra yra rankdarbiai. Ir visai nesvarbu, ką jie veikia – mezga, siuvinėja, velia ar lipdo iš molio, skrebina arba tapo.

Organizatorės – ne vietinės

Sąskrydį Kėdainių rajone organizavo Genovaitė Malakauskienė iš Biržų bei Vilma Jurevičienė ir Sonata Stankevičienė iš Šiaulių. 

„Sąskrydyje ne tik susipažinome, pabendravome, bet ir galėjome apžiūrėti ar įsigyti kiekvieno gaminamas, kuriamas grožybes.

Taip pat visi kartu kūrėme savo mėgstamus rankdarbius, todėl turėjome puikią galimybę sužinoti ir pamatyti kažką naujo, pasidalinti patarimais ar pasisemti kūrybinio įkvėpimo“, – džiaugėsi pagrindinė renginio organizatorė G. Malakauskienė.

Kiek nuostabių rankdarbių buvo galima pamatyti: lėlyčių, kvepiančių žvakių, molinukų, šilkinukų, įvairių keramikos dirbinių, skrebinių dalykėlių ir dar daug daug visko./Asmeninio archyvo nuotr.

Įvairios technikos

Sąskrydyje dalyvavusi Estela Žukauskienė pristatė tapymą ant šilko, Silva Zubavičienė lipdė gėles iš polimerinio molio, Loreta Steponavičienė audė juostas, Gražina Maršalkienė gamino papuošalus iš odos ir t.t.

„Nuostabios mokytojos, puikios patarėjos, be galo rūpestingos. Kiek nuostabių rankdarbių pamačiau: nuostabių lėlyčių, kvepiančių žvakių, molinukų, šilkinukų, įvairių keramikos dirbinių, skrebinių dalykėlių ir dar daug daug visko. Abi dvi dienas buvo labai labai gera ir džiaugsminga“, – džiaugėsi sąskrydyje apsilankiusi Vilija Jocienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video