Sutvarkytas dar vasarą nuvirtęs tilto atitvaras

 Sutvarkytas dar vasarą nuvirtęs tilto atitvaras

Dabar pėstieji gali vaikščioji abiem tilto pusėmis, iki šiol viena puse pėsčiųjų eismas buvo uždraustas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

VĮ „Kelių priežiūra“ darbininkai baigė tilto per Nevėžį J. Basanavičiaus gatvėje atitvaro remonto darbus. Atitvaras nuvirto šių metų liepos mėnesį ir dėl to viena tilto puse pėsčiųjų eismas buvo uždraustas. Dabar pėstieji gali vaikščioji abiem tilto pusėmis.

Krito liepą

Tai, kad nuvirto dalis tilto atitvarų, buvo pastebėta šių metų liepos 16–17 dienomis. Šeštadienio rytą įvykio vieta buvo aptverta STOP juosta.

Nuo to laiko viena tilto puse gyventojams vaikščioti buvo uždrausta ir labai pavojinga.

Dalis tilto atitvarų kurį laiką kabojo ore virš Nevėžio upės, po to su krano pagalba ji buvo pašalinta. Po kurio laiko darbininkai visai išardė seną atitvaro konstrukciją ir ją visą pašalino, viena tilto pusė dėl pėsčiųjų saugumo buvo aptverta metaline tvora.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pastatė naujus

Rugpjūčio mėnesį buvo analizuojama situacija, ieškoma geriausio sprendimo varianto.

Rugsėjo mėnesį vyko tilto remonto darbai. Vienos pusės tilto atitvarai buvo pakeisti naujais. Jie buvo sumontuoti ir prieš keletą dienų nudažyti.

Pėsčiųjų eismas nuo šiol leidžiamas abiem tilto pusėmis. Visus darbus atliko VĮ „Kelių priežiūra“ darbininkai.

Tai, kad nuvirto dalis tilto atitvarų, buvo pastebėta šių metų liepos 16–17 dienomis. Nuo to laiko viena tilto puse gyventojams vaikščioti buvo uždrausta ir labai pavojinga.

Aut. past.

Įvairios versijos

Tiesa, dėl ko virto atitvarai, kėdainiečiai svarsto iki šiol. Sutapimas ar ne, tačiau tomis dienomis Kėdainiuose siautė liūtis ir audra, tvino gatvės, virto medžiai.

Tačiau atsirado žmonių, kurie teigė pastebėję, jog atitvarai jau kurį laiką nebuvo stabilūs. Jie pasakojo, kad vaikai netgi specialiai suposi ant atitvarų stengdamiesi, kad jie nulūžtų. Toks elgesys yra labai neatsakingas ir pavojingas.

5 Komentarai

  • Prie senos makšties naujus plaukus priklijavo-idomu,ar ilgam?

  • Žadėtos tiltų ir gatvių REKONSTRUKCIJos,alio Naujokienės chebra ko nieko nedyrbat???medelius pasodina ,pasipijarina ir pš po vasaros anie nudžiūsta ir vel trukt už vadžių…Kaip ne gėda ?

  • ner kada, apsišildėm kojas, reik pradėt rinktis šaibas iš kaimo prejektėlių, ten žmonės bent dėkingi, kad ir asfalto gabaliuką gavę

  • Per 5 mėnesius sudėti tilto turėklus, labai produktyvu 😀

  • Na tie vaikai,tik pamanykit-tilto vos nesugriovė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video