Sutvarkė suniokotą bankomatą

 Sutvarkė suniokotą bankomatą

SEB banko atstovė žiniasklaidai Ieva Dauguvietytė-Daskevičienė „Rinkos aikštę“ informavo, kad bankomatas sutaisytas ir jau veikia./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Iš suniokoto bankomato vagims pinigų pavogti nepavyko

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tęsia ikiteisminį tyrimą dėl liepos 26 dieną Akademijos miestelyje įvykdyto išpuolio prieš SEB bankui priklausantį bankomatą. Nusikaltimui ištirti buvo mestos gausios kriminalistų pajėgos. Jau paaiškėjo, kad nukentėjo tik pats bankomatas, tačiau pinigų vagims iš jo pavogti nepavyko.

Pranešė policija

Priminsime, kad apie įvykdytą vagystę pranešė Policijos departamentas. Jis informavo, kad liepos 26 d. apie 10 val. 17 min. Akademijos miestelyje buvo pastebėta, kad  apgadintas ir galimai apvogtas bankomatas, sumontuotas daugiabučio namo sienoje.

Įvykiui ištirti buvo mestos gausios pareigūnų pajėgos ne tik iš Kėdainių, bet ir iš Kauno. Tądien visą dieną įvykio vietoje dirbo kriminalistai, buvo renkami įkalčiai, apklausiami žmonės.

Vyksta ikiteisminis tyrimas.

Stipriai apgadintas

SEB banko atstovė žiniasklaidai Ieva Dauguvietytė-Daskevičienė „Rinkos aikštę“ informavo, kad bankomatas sutaisytas ir jau veikia nuo rugpjūčio 6 dienos.

Tiesa, plėšikai bankomatą buvo kaip reikiant suniokoję: akivaizdžiai matėsi virš bankomato ekrano išpjauta stačiakampė skylė. Matėsi ir degimo požymių.

Tuomet kalbinti Akademijos miestelio gyventojai teigė nieko nežinantys ir nieko negirdėję. Žmonės sakė, kad apie vagystę sužinojo tik tuomet, kai pamatė besidarbuojančias gausias policijos pareigūnų pajėgas.

Nors iš pradžių buvo manoma, kad vagys pavogė kažkokią sumą pinigų, dėl to ir buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, tačiau paaiškėjo, kad ilgapirščiai nėra jau tokie įgudę bankomatų plėšikai.

Aut. past.

Pavogti nepavyko

Nors tyrimas tęsiamas, tačiau jau paaiškėjo ir naujų detalių.

Nors iš pradžių buvo manoma, kad vagys pavogė kažkokią sumą pinigų, dėl to ir buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, tačiau paaiškėjo, kad ilgapirščiai nėra jau tokie įgudę bankomatų plėšikai. Jau žinoma, kad nukentėjo tiks pats bankomatas, tačiau pinigų vagims iš jo pavogti nepavyko.

„Incidento metu bankomatas buvo tik apgadintas. Jis jau yra sutvarkytas ir veikia kaip įprastai“, – komentavo I. Dauguvietytė – Daškevičienė.

1 Komentaras

  • Bankai plėšia klientus,o jie bankus.Gaila,kad nepavyko.Dar ne vakaras.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video