Susitiko žolės riedulio veteranai – varžybos virs gražia tradicija

 Susitiko žolės riedulio veteranai – varžybos virs gražia tradicija

Kėdainių sporto centro salėjo rinkosi žolės riedulio veteranai – čia vyko Veteranų uždarųjų patalpų turnyras „Kėdainiai – 2022“.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių sporto centro salėje rinkosi žolės riedulio veteranai – čia vyko Veteranų uždarųjų patalpų turnyras „Kėdainiai – 2022“. Toks turnyras mūsų krašte vyksta jau antrus metus iš eilės ir tikimasi, kad jis taps gražia mūsų miesto tradicija.

Norėtų tęstinumo

Kalbinti kėdainiečiai žolės riedulininkai norėtų, kad šis gražus turnyras taptų mūsų krašto tradicija.

„Toks turnyras pas mus vyksta jau antrus metus iš eilės. Kaip matote, žmonių tikrai netrūksta: susirinko keturios komandos vyrų ir dvi komandos moterų.

Tikimės, kad šis turnyras išliks gražia tradicija, kad šis sportas bus prisimenamas ir propaguojamas. Sporto šaka tikrai sudėtinga, reikalaujanti daug fizinių jėgų ir pasiruošimo.

Surinkti jaunimą nėra lengva, nes jiems dabar rūpi krepšinis ir futbolas, o mes esame ilgamečiai žaidėjai. Yra žaidžiančių ir tris dešimtis metų.

Prieš pusmetį mūsų krašte susibūrė žolės riedulio klubas „Gita“, į kurį susibūrė jaunesnio amžiaus vyrai, su šia sporto šaka susipažinę dar mokykloje.

Ateinančiais metais vasario mėnesį bus lygiai keturiasdešimt metų, kai Kėdainiuose atsirado žolės riedulys“, – kalbėjo Arvydas Survila, Kėdainių žolės riedulio klubo pirmininkas.

Susikūrė klubas

Prieš pusmetį mūsų krašte susibūrė žolės riedulio klubas „Gita“, į kurį susibūrė jaunimas, su šia sporto šaka susipažinęs dar mokykloje.

„Mums jau pusė metų. Susikūrėme birželio mėnesį. Mūsų vaikinukams šiuo metu yra apie trisdešimt metų.

Sportininkai atstovauja Kėdainiams Lietuvos čempionatuose. Šie sportininkai yra užaugę prie manęs, jie mokėsi Kunionių mokykloje, ir dabar jie vėl nori žaisti, vėl sportuoti, vėl atstovauti Kėdainiams.

Žaidžiame B divizione. Pernai buvo treti. Žiūrėsime, kaip ateityje seksis.

Bet svarbu, kad tai puikus laisvalaikio praleidimas, puikus laikas, tobulėjimas ir ėjimas į priekį. Mes esame viena šeima“, – tuomet sakė Gitana Jurgelevičienė, žolės riedulio klubo „Gita“ prezidentė.

Žolės riedulininkus vėl aplankęs Kėdainių vicemeras Paulius Aukštikalnis pažadėjo visokeriopai palaikyti ir remti šį sportą.

Aut. past.

Palaikys sportą

Žolės riedulininkus jau antrus metus iš eilės aplankęs Kėdainių vicemeras Paulius Aukštikalnis pažadėjo visokeriopai palaikyti ir remti šį sportą.

„Žolės riedulys – viena seniausių sporto šakų pasaulyje. Su aistringa jo entuziaste trenere Gitana Jurgelevičienė dar pernai sutarėme – bus Kėdainiuose jaunimo grupė. Yra!

Pirmą kartą čempionate startuoja dvi komandos už Kėdainius – Veteranai ir Jaunimas. Didžiuojasi žaidėjai savo pasiekimais, vertina ir gerbia trenerę ir kuria optimistišką ateitį.

Didžiausia problema – treniruotės per „arimus“ lauke, šią problemą reikia spręsti kartu neatidėliojant, nes domėjimasis šiuo sportu auga“, – dėstė  P. Aukštikalnis.

2 Komentarai

  • Baigia daėst su tuo žentu…

  • cia tas pats kaip Kedainiuose pradeti kultivuoti povandenines saskes, atsipeikekit

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video