Susitikimas su istorinių detektyvų autore Sondra Rankeliene

 Susitikimas su istorinių detektyvų autore Sondra Rankeliene

Norite smagiai ir nenuobodžiai sužinoti įvairių faktų apie mūsų šalies istoriją? Smagu pranešti, kad trijų istorinių detektyvų autorė, Vilniaus universiteto bibliotekininkė, senovinių knygų ekspertė Sondra Rankelienė jau visai netrukus lankysis mūsų mieste. Vasario 10 d. 17 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos a. 5, III a. renginių salėje kėdainiečiai kviečiami į susitikimą tema „Išgalvotos / neišgalvotos istorijos ir senovinių knygų įdomybės“.

Susitikime su kėdainiečiais rašytoja Sondra Rankelienė pasakos apie savo knygų tikroviškumą, apie įdomius dalykus, kuriuos randame senosiose knygose, pateiks knygų iš VU bibliotekos, susijusių su Kėdainiais, vaizdų.

Rašytojos istoriniai detektyvai „Enigma Orbi“, „Enigma duplex“  ir „Enigma solvere“ – mėgstami bibliotekos skaitytojų ir lentynose neužsiguli. Intriguoja ir tai, kad vieno iš jų mįslės ir paslaptys skaitytojus atveda į Kėdainius.

Autorės knygose dabartis pinasi su praeitimi, skleidžiasi intrigų, paslapčių ir pavojų kupinas vaizdas. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės lobiai ir šių dienų nusikaltimai įtraukia į painų siužetą.

Sondra Rankelienė primena mitus ir legendas, didingas istorines asmenybes ir jas gaubusias paslaptis. Nusikaltimus ir mįsles narplioja policijos pareigūnas Karolis Radvila, o jam padeda sumanioji bibliotekininkė Vakarė.

Sondra Rankelienė dirba Vilniaus universiteto retų spaudinių skyriuje. Ji organizavo ne vieną senovinių knygų parodą, smalsuoliams rengia ekskursijas po Vilniaus universitetą, įvairiems žiniasklaidos leidiniams rengia straipsnius apie paslaptis, kurias atskleidžia senovinės knygos, yra išleidusi knygą „Biliotheca curiosa“.

Tad laukiame visų kraštiečių, besidominčių detektyvo žanru, istorijos įdomybėmis!

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Vaizdo medžiaga gali būti naudojama renginio viešinimo tikslais.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video