Susidūrė 3 automobiliai: kaltininkas – nustatinėjamas

 Susidūrė 3 automobiliai: kaltininkas – nustatinėjamas

Atvykus pareigūnams ir medikams paaiškėjo, kad miestelyje susidūrė trys automobiliai. Pirminiais duomenimis, automobilis „Volvo“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir čia susidūrė su priešprieša važiavusiais BMW automobiliais./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šv. Velykas Kėdainių rajone aptemdė eismo įvykis, kurio metu susidūrė net trys automobiliai. Medikų pagalbos prireikė vienu automobiliu važiavusiems moteriai ir vaikui. Jau aišku, kad eismo įvykis įvyko vienam automobiliui išvažiavus į priešpriešinio eismo juostą, tačiau kas jį vairavo – dar aiškinamasi.

Avarija įvyko Dotnuvoje

Po 17 valandos Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Dotnuvos miestelio Vytauto gatvėje susidūrė keli automobiliai. Pranešta, kad prispaustų žmonių nėra, tačiau nukentėjusiųjų gali būti.

Į įvykio vietą pasiųsti greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykus pareigūnams ir medikams paaiškėjo, kad miestelyje susidūrė trys automobiliai.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Volvo“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir čia susidūrė su priešprieša važiavusiu BMW automobiliu, kuriuo vyko trys jaunuoliai ir šuo. Eismo įvykio metu buvo kliudytas ir jaunos merginos vairuotas BMW visureigis.

BMW automobiliu vyko trys jaunuoliai. Nors mašina suknežinta, bet žmonės stipriau nenukentėjo. Jiems tik teko gaudyti išsigandusį šunį./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Laimei, nei vienas žmogus, važiavęs BMW mašinose, rimčiau nenukentėjo. Tačiau į ligoninę prireikė vežti „Volvo“ automobiliu važiavusią moterį ir jos sūnų. Moteris skundėsi galvos skausmais.

Aiškinasi, kas vairavo

Beje, dėl šio įvykio pradėtas tyrimas, mat pareigūnams teks aiškintis, kas vairavo eismo įvykį sukėlusį „Volvo“ automobilį.

Avarijos vietoje buvęs vyras teigė, kad jis tik važiavo „Volvo“ automobiliu, o mašiną vairavo žmona, kuri išvežta į ligoninę.

Tuo metu liudininkai nurodė kitokias įvykio aplinkybes. Jie pasakojo, kad vairavo visgi vyras, kuris nesutiko su savo kalte. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Eismo įvykio metu buvo kliudytas ir jaunos merginos vairuotas BMW visureigis. Apgadinta galinė mašinos dalis./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

4 Komentarai

  • Būtų išsuke uodegas,bet kaziolu atsirado pederastu

    • Nėra ko išgėrusiam sėstis už auto vairo

    • Kaip uzmus koks gatavas kazka is seimos tavo galesi nekaziolint, o varyt dar aplankyti i zona ir nuvest kancaru

    • Idomu ar tu už remontus mokėsi, ereli

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video