Surinks didelių gabaritų atliekas (GRAFIKAS)

 Surinks didelių gabaritų atliekas (GRAFIKAS)

BNS Luko Balandžio nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Visi žinome, kad palikti didelių gabaritų atliekas šalia bendro naudojimo komunalinių aikštelių ne grafiko metu griežtai draudžiama. Minėtas atliekas nemokamai gyventojai gali priduoti į  DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ SURINKIMO AIKŠTELĘ.

Didelių gabaritų atliekos: baldai, čiužiniai, įvairūs mediniai daiktai bei buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos atliekos (šaldytuvai, televizoriai, viryklės, ir kt.)

Minėtos atliekos nuo Kėdainių miesto ir Vilainių kaimo bendro naudojimo atliekų surinkimo konteinerių aikštelių renkamos kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį. Labai prašome gyventojų įsidėmėti atliekų vežimo dienas ir minėtas atliekas šalia bendro naudojimo konteinerių tvarkingai sudėti tik  atliekų vežimo dienos išvakarėse:

2023 m.Kėdainių miesto ir Vilainių k. gyventojai didelių gabaritų ir buityje susidarančias elektros ir elektroninės įrangos atliekas šalia bendro naudojimo konteinerių gali palikti (kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį)
Liepa2 d.
Rugpjūtis6 d.
Rugsėjis3 d.
Spalis1 d.
Lapkritis5 d.
Gruodis3 d.

Nereikalingus, bet tvarkingus ir tinkamus naudoti daiktus galite pristatyti į didelių gabaritų aikštelėje esančią ATIDUOTUVĘ. Daiktai dalijimuisi priimami aikštelės darbo metu. Taip pat Jums tikusius daiktus galite pasiimti nemokamai. Atvykę į aikštelę teiraukitės operatoriaus apie turimus mainams daiktus.

Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės kontaktai:

J. Basanavičiaus g. 97 A, Kėdainiai

Tel. 8 682 55784

Darbo laikas: II–V 10:00–19:00; VI 9:00–16:00

Pietų pertrauka 13:00–13:45

VII–I – nedarbo dienos

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video