Suremontuotas Vytauto parko fontanas jau veikia

 Suremontuotas Vytauto parko fontanas jau veikia

Vytauto parke fontanas sutvarkytas ir dabar sklandžiai veikia./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vis šiltėjantys orai dažną kėdainietį ar miesto svečią sugundo pasivaikščioti miesto viešosiose zonose, pasigrožėti žaliuojančia gamta. Neatsiejami žaliųjų miesto zonų simboliai yra fontanai. Tiesa, iš trijų miesto fontanų nuo ankstyvo pavasario veikė tik du, trečias, esantis Vytauto parke, buvo tvarkomas ir paleistas neseniai.

Jau veikia

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė informavo, kad Vytauto parko fontanas jau veikia.

„Vytauto parke fontanai neveikė pavasarį. Apie tai buvo informuotas rangovas. Atvykę įmonės atstovai išsivežė centrinį fontano valdiklį į Vilnių.

Fontaną sutvarkė, tam tikras dalis pakeitė naujomis. Dabar fontanas sklandžiai veikia“, – informavo šiuo metu atostogaujančio seniūno pavaduotoja.

Iš trijų miesto fontanų nuo ankstyvo pavasario veikė tik du, trečias, esantis Vytauto parke, buvo tvarkomas ir paleistas neseniai.

Aut. past.

Veikia ir dar du

Priminsime skaitytojams, kad mieste veikia dar du fontanai.

„Knypavos Rinkos aikštėje ir Ramybės skvere fontanai veikia nuo ankstyvo pavasario. Viskas suderinta ir veikia be priekaištų, kėdainiečiai gali jais grožėtis.

Jie veiks visą vasarą, iki pat vėlyvo rudens, iki pirmųjų šalnų“, – anksčiau sakė Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Vilainiai – įspūdingi

Beje, šiemet šiltąjį sezoną įspūdingai sutiko Vilainių seniūnija: čia ne tik buvo įjungti fontanai, bet ir pražydo šimtai raudonų tulpių.

Vilainių seniūnas Antanas Bružas užtikrino, kad šiemet fontanai įjungti ir veikia be priekaištų.

„Šiemet didžiuojamės ne tik savo fontanais, bet ir pirmą kartą pasodintomis tulpėmis. Labai daug jų pasodinome, norėjome gero efekto ir jį turime. Tulpės pražydo ir atrodo išties įspūdingai. Gyventojai gėrisi, fotografuoja.

Tik labai prašome neskinti ir nerauti gėlių, grožėtis galima ir negadinant viso grožio“, – prašė A. Bružas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video