Suniokiojo autobusų stotelę

 Suniokiojo autobusų stotelę

Kėdainių miete, J. Basanavičiaus gatvėje, išdaužtas autobusų laukimo stotelės – paviljono stiklas/ D. Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusią savaitę buvo pastebėta, kad Kėdainių miete, J. Basanavičiaus gatvėje, išdaužtas autobusų laukimo stotelės – paviljono stiklas. Šalia stotelės mėtėsi stiklo šukės, o dalis stiklo dar pavojingai kabojo rėmuose.

Kol kas nežinoma

Kaip ir kada buvo išdaužtas autobusų laukimo stotelės – paviljono stiklas, kol kas nežinoma. Teigiama, kad trečiadienio rytą Ramybės skvero autobusų stotelės stiklai dar buvo sveiki. Vadinasi, greičiausiai stiklas buvo išdaužtas dieną ar jau vakare.

Ar įvyko nelaimingas atsitikimas, ar kažkas tyčia išdaužė stiklą, kol kas tokios informacijos nėra.

Surinks seniūnija

Ketvirtadienio rytą Kėdainių miesto seniūnija sureagavo ir pasiuntė darbuotojus surinkti stiklo duženų.

Darbininkai duženas sušlavė, surinko ir išvežė.

Autobusų laukimo stoteles prižiūri ir esant reikalui tvarko Kėdainių miesto seniūnija, tad dabar jai ir teks rūpinsis, kaip išdaužtą stiklą pakeisti nauju. Vadinasi, suniokotas stiklas bus perkamas iš mūsų visų, mokesčių mokėtojų pinigų, o jei pavyks nustatyti kaltininką, šiam teks paploninti piniginę.

Sumos nemenkos

Autobusų laukimo stoteles prižiūri ir esant reikalui tvarko Kėdainių miesto seniūnija, tad dabar jai ir teks rūpintis, kaip išdaužtą stiklą pakeisti nauju.

Aut. past.

Dėl tokių įvykių Kėdainiai niekuo nesiskiria nuo didžiųjų Lietuvos miestų. Panašių problemų kyla ir Kaune, ir Vilniuje, ir kitur.

Dėl išdaužto paviljono stiklo, jei nesugadinta paviljono metalo konstrukcija, seniūnija patiria kelių šimtų eurų nuostolį, nes grūdintas stiklas yra brangus. Stotelėse naudojami grūdinti stiklai tam, kad nesužalotų žmonių, nes jei dužtų paprastas stiklas, sužalotų.

Visais vandalizmo atvejais kreipiamasi į policiją. Kartais pareigūnams pavyksta nustatyti chuliganus, ypač tais atvejais, kai jie suniokoja ir kitą turtą. Kartais net pavyksta iš jų prisiteisti tūkstantinę žalą.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų atsakingumo ir ragina pamačius niokojant autobusų laukimo paviljonus ar kitą miesto turtą, nedelsiant paskambinti policijai.

1 Komentaras

  • Tai kur žiūri apaštalai ir ką rodo kameros.Stotelė,galima sakyti miesto centre-kameru vos ne ant kiekvieno stulpo.Kaip tik greitį viršija,iškarto fiksuoja,okaip stotelės stiklą,ar snukį kam daužo-nemato.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video