Sugedo pėsčiųjų tilto apšvietimas

 Sugedo pėsčiųjų tilto apšvietimas

Metų laiko neturintis pėsčiųjų tiltas per Nevėžį kurį laiką skendėjo tamsoje. Nors rangovai apie gedimus buvo informuoti dar spalį, tačiau dar ir dabar ne visi gedimai pašalinti. Pasirodo, ima lįsti tiekėjų brokas, kuris lėmė, kad tiltas nebuvo apšviestas.

Laukti – mėnesį laiko

Rajono savivaldybės statybos ir turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė komentavo, kad apšvietimo gedimas buvo užfiksuotas dar spalio 12-osios vakare, o po dviejų dienų apie tai buvo perspėti ir rangovai.

„Šių metų spalio 21 dieną rangovas informavo, kad tilto pakloto apšvietimą sutvarkys per savaitę, o dekoratyvinio santvarų apšvietimo šviestuvų teks palaukti apie mėnesį, kadangi neturi rezervinių.

Gedimo priežastis – tiekėjo brokas“, – teigė A. Naujalienė.

Savivaldybei nekainuos

Gera žinia ta, kad tilto apšvietimo sutvarkymo darbai savivaldybei nekainuos nei cento.

„Tilto apšvietimą žadama sutvarkyti kitą savaitę, kadangi tik tada rangovas gaus šviestuvus. Savo sąskaita darbus atliks tilto rangovai – AB „Kauno tiltai“, – teigė skyriaus vedėja.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video