Sučiupo medkirčius apvogusius asmenis

 Sučiupo medkirčius apvogusius asmenis

Teritorijoje įrengtomis vaizdo stebėjimo kameromis buvo užfiksuota, kaip ilgapirščiai pavagia vikšrus ir juos išsiveža prie automobilio prikabinę specialią priekabą – vadinamąjį traliuką.

Dimitrijus KUPIRJANOVAS

Policijos pareigūnams pavyko išaiškinti stambią vagystę. Pavogtas brangus daiktas bus grąžintas jo savininkui, o vagystės vykdytojams teks už savo juodus darbus atsakyti įstatymų numatyta tvarka.

Pavogė vikšrus

Prieš kelias dienas iš Kėdainių rajone miškų kirtimą atliekančios įmonės ilgapirščiai pavogė miško technikai skirtus vikšrus, kurie kainuoja ne vieną tūkstantį eurų.

Dėl stambios vagystės policijoje buvo pradėtas tyrimas, o pareigūnai žaibiškai išaiškino vagis. Jiems labai padėjo vaizdo filmavimo kameros.

Pavogtas brangus daiktas bus grąžintas jo savininkui, o vagystės vykdytojams teks už savo juodus darbus atsakyti įstatymų numatyta tvarka.

Aut. past.

Užfiksavo vagystę

Teritorijoje įrengtomis vaizdo stebėjimo kameromis buvo užfiksuota, kaip ilgapirščiai pavagia vikšrus ir juos išsiveža prie automobilio prikabinę specialią priekabą – vadinamąjį traliuką. Pareigūnai pagal ant priekabos esančius valstybinius numerius nustatė, kad priekaba yra išnuomota vienoje Kėdainių priekabų nuomos aikštelėje.

Pripažino kaltę

Nuvykę į priekabų aikštelę policininkai išsiaiškino, kas priekabą nuomojosi.

Pareigūnai apsilankė pas nustatytus asmenis ir juos apklausė. Šie, pirminiais duomenimis, pripažino kaltę ir parodė, kur yra miško technikos vikšrai.

Vikšrai bus grąžinti jų savininkui, o piliečiams dėl svetimo turto vagystės gresia rimti nemalonumai.

Gali tekti sėsti

Vagystę įvykdžiusiems asmenims gali tekti sėsti už grotų. Vyrų likimas dabar prokurorų ir teisėjų rankose. 

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

3 Komentarai

  • Ar girtas,ar susimušė(chuliganizmas),ar apsivogė-visur straipsnis su trim ARBA.O tai įstatymai.

  • Eligijus Pranckunas ozys

    • Egidijus geras vyras,o sūrvagius i zona. ha ha ha…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video