Stiprus vėjas ir vėl pridarė bėdų

 Stiprus vėjas ir vėl pridarė bėdų

Babėnų šile mėgstantys vaikštinėti žmonės užfiksavo nuvirtusius didžiulius medžius.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitės pradžia Kėdainių mieste ir rajone ir vėl paženklinta stichijos siautėjimu: stiprus vėjas pirmadienį vertė medžius ir laužė šakas. Vakare dėl pavojingai slidaus kelio įvyko ir eismo įvykis. Laimei, pirmadienį siautusios vėtros metu žmonės nenukentėjo.

Virto medis

Ugniagesiams tądien daug darbo nebuvo. Dėl nuvirtusio ant gatvės medžio jie buvo kviesti vos vieną kartą.

Po 16 valandos gyventojai pranešė, kad Kėdainiuose, Liepų alėjoje, ant kelio nuvirtęs medis visiškai paralyžiavo eismą.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad ant važiuojamosios kelio dalies ties Liepų alėjos garažais nuvirto medis, kuris visiškai užtvėrė kelią.

Didžiulį seną storakamienį medį ugniagesiai supjaustė dalimis ir patraukė nuo kelio, nuvalė dangą.

Medis virto ir kelyje Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai ties Algirdo ir Danutės Granauskų sodyba Paobelio kaime. Laimei, medis krito ne į važiuojamosios kelio dalies pusę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Nuvažiavo autobusas

Netrukus ir vėl prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos. Po 19 valandos buvo pranešta, kad Kėdainių rajono Truskavos miestelyje nuo kelio nuvažiavo keleivinis autobusas „Scania Irizar“.

Į įvykio vietą nuskubėjo visos specialiosios tarnybos – policija, medikai ir ugniagesiai. Tačiau ugniagesių pagalba nebuvo reikalinga, prispaustų žmonių nebuvo. Autobusu važiavo Lenkijos kariai.

Savaitės pradžia Kėdainių mieste ir rajone ir vėl paženklinta stichijos siautėjimu: stiprus vėjas pirmadienį vertė medžius ir laužė medžių šakas.

Aut. past.

Virto ir daugiau

Tiesa, Kėdainiuose ir rajone virto ir daugiau medžių, tačiau dėl jų ugniagesių kviesti nereikėjo. Nuvirtusius medžius šalins seniūnijos darbininkai, miškininkai ar Kelių tarnyba.

Babėnų šile mėgstantys vaikštinėti žmonės užfiksavo ten nuvirtusius didžiulius medžius.

Medis virto ir kelyje Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai ties Algirdo ir Danutės Granauskų sodyba Paobelio kaime. Laimei, medis krito ne į važiuojamosios kelio dalies pusę.

Liepų alėjoje didžiulį seną storakamienį medį ugniagesiai supjaustė dalimis ir patraukė nuo kelio, nuvalė dangą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pridarė žalos

Priminsime, kad savaitgalį Kėdainių miesto Mindaugo gatvėje nuvirtęs gluosnis apgadino du automobilius, o kelyje Aristava Kėdainiai–Cinkiškiai nuvirtęs medis paralyžiavo eismą.

Stichijos siautėjimo metu Kėdainių mieste ir rajone rimtesnių elektros gedimų nenustatyta, buvo pavienių atvejų, tačiau elektrikai gedimus operatyviai pašalino.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video