Sporto centru tenka dalintis

 Sporto centru tenka dalintis

Vilainių teniso kortais pavieniai žmonės turi dalintis ir su teniso klubais./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekse laiką aktyviai leisti gali dažnas kraštietis. Sporto bazėje įrengti du teniso kortai, lengvosios atletikos bėgimo takeliai ir sektoriai, baseinas ir sauna, sporto ir treniruoklių, bokso ir dziudo salės. Tiesa, teniso kortais vienai kraštiečių porai pasinaudoti taip ir nepavyko – veikiausiai dėl to kaltas elementarus nesusikalbėjimas.

Nebuvo laikų?

Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi Kaune kurį laiką gyvenę ir dirbę, bet į gimtuosius Kėdainius neseniai grįžti apsisprendę kraštiečiai. Jauna pora laisvalaikiu mėgsta žaisti tenisą – tą darydavo Kaune, tačiau sužinoję, kad Vilainiuose yra teniso kortai, nusprendė verčiau jau sportu užsiimti čia, o ne didmiestyje.

„Atvykus pažaisti paaiškėjo, kad laisvų vietų, o gal, tiksliau, laiko, nėra. Esą visus laikus darbo dienomis po darbo valandų išsipirkęs teniso klubas, tad jei nepriklausai jam, ir žaisti, matyt, negali.

Keista tai, kad kiek praeidavome, tiek jokių žaidžiančių nematėme“, – pasakojo jauna pora ir svarstė, nejau teniso klubas išsiperka laiką, ir nesvarbu, yra žaidžiančių, ar nėra, teniso kortai tuo metu tampa visiškai neprieinami jokiam prašalaičiui?

Yra paliktų

Kėdainių sporto centro nuotr.

Vis dėlto Kėdainių sporto centro direktorius Tomas Pakštys teigė, kad laisvų laikų, kada ateiti ir tenisą pažaisti gali pavieniai asmenys, tikrai esama.

Tačiau privaloma iš anksto užsiregistruoti.

„Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekse esančiuose teniso kortuose ir lengvosios atletikos manieže vykdomos Kėdainių vaikų teniso ir lengvosios atletikos ugdymo programos.

Užsiėmimai centro vaikams vyksta dienos metu nuo 15 iki 18 val.

Tačiau ir pavieniai asmenys teniso kortais naudotis gali tam tikromis dienomis ir tam tikromis valandomis, tik turi iš anksto užsiregistruoti“, – teigė direktorius.

Jis pridūrė, kad teniso klubai naudojasi teniso kortais kasdien pagal iš anksto suderintą grafiką. Dar rugsėjo mėnesį, prieš sezoną, su klubais yra sudaromos sutartys.

Teniso kortų kainos skiriasi priklausomai nuo laiko.

Aut. past.

Kada galima?

Kėdainių sporto centras pateikė informaciją, kada teniso kortais gali naudotis pavieniai asmenys. Taip pat kiek šis malonumas jiems kainuos.

Pirmadieniais 9–15 ir 18–19 valandomis.

Trečiadieniais 9–15 ir 20–21 valandomis.

Ketvirtadieniais 19–21 valandomis.

Penktadieniais 9–15, 18–19 ir 20–21 valandomis.

Jei nevyksta turnyrai, teniso kortais galima naudotis ir šeštadieniais 9–19, ir sekmadieniais 14–16.

Teniso kortų kainos skiriasi priklausomai nuo laiko.

10–14 valandomis valanda kainuoja 7,50 Eur, o nuo 14 valandos kainuoja jau 9 Eur/val.

Registruojama tik kas valandą, prieš anksto būtina skambinti telefonu (8-347) 59 016.

3 Komentarai

  • O tai visą likusį laiką tokiomis pasčiomis kainomis perka teniso klubas? O gal gauna pusvelčiui?

  • Kalba turi eiti apie moksleivių fizinės sveikatoa gerinimą,mokinių užimtumą bei įtaukimą į sportą-o ne nuomą….Manau rajono valdantieji turėtų galvoti apie augančią kartą,jos sveikatą „ne ant popieriaus“ ir ne valandas.

    • o suaugusiųjų fiziniu aktyvumu nereikia rūpintis?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video