Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

 Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Atvykęs pas jus UAB „Remvalus“ atstovas, nemokamai patikrins jūsų langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Ir visą tai – nemokamai.

Lietuvių patarlė sako: Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą. Tai ir langais pasirūpinkime dar iki atvėstant orams.

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė. Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda šildyti kiemą.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON  tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Jų šilumos lai­dumo koeficientas (K) žemas – 0,033 w/mk.

Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa – po 20 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

Norint išvengti langų rasoji­mo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitęs senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai. Medi­niai langai kvėpuoja, o plastiki­niai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Atvykęs pas jus UAB „Remvalus“ atstovas, nemokamai patikrins jūsų langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Ir visą tai – nemokamai. O kas pageidaus galės užsisakyti ir paslaugą.

Kiekvienam, užsisakius iki liepos 31 d. dienos tris ir daugiau langų remonto paslaugą bus taikomos net iki 20 proc. individualios nuolaidos. Šiuo metu darbai atliekami dviejų mėnesių bėgyje nuo užsakymo priėmimo. Todėl paskubėkite, kol orai neatšalo. Vėstant orams, darbų eilė tik ilgės.

www.remvalus.lt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video