Specialiosios tarnybos skubėjo padėti žmonėms

 Specialiosios tarnybos skubėjo padėti žmonėms

Kiek neįprasto pagalbos prašymo Bendrasis pagalbos centras vidurnaktį sulaukė iš Vilainių kaimo daugiabučio namo gyventojo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastarosiomis dienomis Kėdainių specialiosioms tarnyboms darbo netrūko – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai skubėjo į nelaimę ar sudėtingą situaciją patekusiems žmonėms. Laimei, skaudžiai pasibaigusių istorijų Kėdainių krašte nebuvo.

Prireikė moteriai

Šeštadienį 19 val. 57 min. moteris pranešė, kad Kėdainių miesto P. Lukšio g. daugiabutyje nori iššokti iš penkto aukšto balkono.

Į pranešimą reaguota nedelsiant – buvo išsiųstos visos gelbėjimo tarnybos.

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, kurie nuskubėjo į butą, užmezgė dialogą su moterimi ir suteikė jai socialinę pagalbą.

Moterį apžiūrėjo ir medikai. Priešgaisrinių pajėgų pagalbos neprireikė.

Pastarosiomis dienomis Kėdainių specialiosioms tarnyboms darbo netrūko, o ir pagalbos prašymų būta įvairiausių.

Aut. past.

Vaiko skambutis

Tą patį vakarą į tą pačią gatvę ir vėl skubėjo visos specialiosios tarnybos, mat 22 val. 17 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad P. Lukšio gatvės daugiabutyje uždūminta ketvirta laiptinė.

Vėliau iš Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriaus gautas patikslinimas, kad apie įvykį pranešė vaikas.

Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms atlikta žvalgyba visose namo laiptinėse, gaisro požymių nebuvo. Pranešimas nepasitvirtino.

Padėjo neįgaliajam

Kiek neįprasto pagalbos prašymo Bendrasis pagalbos centras vidurnaktį sulaukė iš Vilainių kaimo gyventojo.

23 val. 55 min. pilietis pranešė, kad Melioratorių g. 2A name jis yra pirmame aukšte ir negali patekti į butą antrame aukšte, nes yra neįgaliojo vėžimėlyje.

Vyriškis teigė, kad jam šalta, jis bijo pasilikti vežimėlyje per naktį.

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad medikų ir policijos pagalbos vyrui nereikia.  Ugniagesiai gelbėtojai užnešė vyrą į butą antrame aukšte.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video