Specialiąsias tarnybas iškvietė melagingai

 Specialiąsias tarnybas iškvietė melagingai

Buto savininkei pagalba nebuvo reikalinga, buvo konstatuota, kad pranešėjas tarnybas iškvietė melagingai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Trečiadienį popiet visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai, skubėjo į J. Basanavičiaus g. 120-uoju numeriu pažymėtą daugiabutį namą.

14 val. 03 min. gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba atidaryti duris, viduje esančiai moteriai galimai kažkas atsitiko.

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo kiek kita situacija, nei informavo pranešėjas. Buto savininkei pagalba nebuvo reikalinga, buvo konstatuota, kad pranešėjas tarnybas iškvietė melagingai.

Specialiąsias tarnybas be reikalo kvietusiam asmeniui gresia bauda. Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, jog už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia įspėjimas arba bauda nuo 90 iki 200 eurų.

Už melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą gresia bauda nuo 200 iki 2000 eurų.

1 Komentaras

  • Tai ir bauskit,o tai arba,arba,arba.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video