Spalį šilumos kaina bus mažesnė nei pernai

 Spalį šilumos kaina bus mažesnė nei pernai

BNS Egidijaus Jankausko nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Atpigus energetiniams ištekliams, mažėja ir AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina. Spalio mėnesį, palyginti su praėjusių metų spalio mėnesiu, šiluma pinga 37,5 proc. arba 4,17 ct/kWh.

Nuo 2023 m. spalio 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sieks 6,96 ct/kWh (be PVM).

Būsimas sąskaitas gyventojams už šildymą ir karštą vandenį nuo 2023 m. spalio 1 d. iki 2024 m. balandžio 30 d. mažins iš valstybės biudžeto kompensuojamas lengvatinis 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas.

2023 m. spalį gyventojams šiluma kainuos – 6,96 ct/kWh, kitiems vartotojams – 8,42 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Perskaičiavus karšto vandens kainą pagal nustatytą šilumos kainą ir įvertinus geriamojo vandens bei nuotekų tvarkymo paslaugų kainas Kėdainių mieste ir rajone, gyventojams karštas vanduo kainuos 6,70 Eur už kubinį metrą.

1 Komentaras

  • kad žiauriai atpigo.Pernai beržo trimetrinių pusė fiskaro(30 m)buvo 1200,a šiemet ,,tik 1100 jaurų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video