Soduose ir vėl pastebėti įtartini automobiliai ir asmenys

 Soduose ir vėl pastebėti įtartini automobiliai ir asmenys

Sodininkams pavyko ir nufotografuoti, ir nufilmuoti keistai gatvelėse šmirinėjančius vyriškius, kurie pamatę, kad yra filmuojami greitai iš sodų teritorijos pradingo./Sodininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono sodininkai ir vėl dalijasi informacija, kad įvairias mūsų krašto sodininkų bendrijas lanko tamsesnio gymio asmenys, kalbantys tik anglų ar rusų kalbomis. Vieniems jie siūlo įsigyti pigesnių prekių, kitiems – atlikti ūkio darbus. Ir tik pasiūlius iškviesti policiją nelaukti svečiai kaipmat nešdinasi. Beje, galimai sukčių ir vagių automobiliai Kėdainių rajone pastebimi jau ne pirmas mėnuo.

Pastebėjo sodininkai

Apie Kėdainių rajono soduose važinėjantį ir keistai besielgiantį sidabrinės spalvos „Opel“ markės automobilio ekipažą jau pranešė Pašilių sodininkai, kiek anksčiau tokia pat informacija „Rinkos aikštę“ pasiekė iš Vasariškių ir Daumantų sodininkų, o prieš keletą dienų šis automobilis sukiojosi Labūnavos kaime.

Žmonės taip pat pranešė ir apie keistai besielgiančius tamsesnio gymio asmenis, kurie į sodus atvyko „Volkswagen“ ir „Mazda“ automobiliais.

Beje, minėtų automobilių valstybiniai numeriai yra nelietuviški.

Žmonės taip pat pranešė ir apie keistai besielgiančius tamsesnio gymio asmenis, kurie į sodus atvyko „Volkswagen“ ir „Mazda“ automobiliais. Beje, minėtų automobilių valstybiniai numeriai yra nelietuviški./Sodininkų nuotr.

Sodininkai – nepasimeta

Policijos pareigūnai džiaugiasi, kad jų skleidžiama prevencinė informacija padeda identifikuoti sukčius.

O ir patys sodininkai nepasimeta – jie fiksuoja įtartinus automobilius telefone esančiomis vaizdo kameromis, sodininkams pavyko ir nufotografuoti, ir nufilmuoti keistai gatvelėse šmirinėjančius vyriškius, kurie pamatę, kad yra filmuojami, greitai iš sodų teritorijos pradingo.

Galite padėti

Policijos pareigūnams gali padėti kiekvienas sodininkas, kuris matė kažką įtartino soduose, o galbūt turi vertingos informacijos apie pastaruoju metu sodininkų bendrijose įvykdytas vagystes.

Tokiu atveju kreipkitės į Kėdainių rajono policijos komisariatą ir praneškite apie tai, mat, pasak pareigūnų, susivieniję sodininkai – stiprūs sodininkai, saugi bendrija.

Policijos pareigūnams gali padėti kiekvienas sodininkas, kuris matė kažką įtartino, o galbūt turi vertingos informacijos apie pastaruoju metu sodininkų bendrijose įvykdytas vagystes.

Aut. past.

Pataria saugoti

Visgi pareigūnai primena, kad niekas labiau nei jūs patys galite geriausiai apsaugoti savo turtą.

„Reikėtų išvažiavus sandariai uždaryti duris, langus. Patariama netgi įrengti grotas. Taip pat labai svarbi saugi kaimynystė.

Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais sodų gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodo namelį nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai. Galima užsirašyti įtartinų automobilių numerius.

Pastebėjus vagystę reikėtų nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112“, – informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

7 Komentarai

  • O kodėl visada yra slepiami nusikaltėlių vardai. Šiuo atveju, mašinos numeriai…

    • O gal čia chocholai,jie irgi tamsesnio gimimo.

  • Pamatet ir duokit iskart i snuki iki krauju, pabegs neatsisukdami, pasiule kazkoks cigonas peilius dekle, kaip pyliau tiesu i nosi, iskrito ir tie peiliai ant asfalto ir cigonas paskui juos, dar ir apsiputoju krauju.

    • Maziau sapnuok slapius sapnus smirdale

    • Cyganai ir chocholai yra tas pats sudas. Tinginiai ir lodariai tik vagia o ne dirba. Pamatau sode ir rekiu spjaunu ant snukio sukom

  • Kodėl neleidžiate prie straipsnio apie Paulių Aukštikalnį komentuoji? Feisbuke vien neigiami komentarai, visi juokiasi 😀 žiauru. Bus fiasko Nijolės.

  • kas tie visi juokiasi? nerašynėkit už visus, man pav visai nejuokinga

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video