Sodininkai informuoja: siaučia vagys

 Sodininkai informuoja: siaučia vagys

Sodininkų vos neištiko šokas – buvo išplėštos lauko virtuvės durys, o viduje nebebuvo vienintelio daikto – kepsninės „Komado Bono mini“/ Nukentėjusiųjų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Nors oficialios informacijos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėse nėra, tačiau apie įvykdytas vagystes Kėdainių rajone praneša patys nukentėjusieji. Šeštadienį perspėjimas visiems sodininkams atskriejo iš Vasariškių sodų – čia ir vėl pavogta kepsninė.

Pastebėjo prieš pietus

Kėdainietė Jolanta į sodus kartu su vyru į Vilainių seniūnijoje esančius Vasariškių sodus nuvyko šeštadienį apie 11 val. 45 min. Sodininkų vos neištiko šokas – buvo išplėštos lauko virtuvės durys, o viduje nebebuvo vienintelio daikto – kepsninės „Komado Bono mini“.

„Nieko daugiau nepaimta, tik ta kepsninė. Manome, kad eita su konkrečiu tikslu, nes buvo ir daugiau ką vogti, tačiau niekas neliesta. 

Vagys įsibrovė į aptvertą teritoriją, jie nukirpo segmentinę tvorą“, – dėstė nuo vagių nukentėjusi sodininkė. 

Ne pirmas kartas

Beje, šiuose soduose tokios ir panašios lauko kepsninės pavagiamos tikrai ne pirmą ir ne antrą kartą.  Jau vien tik iš Jolantos šeimos pavagiama antra kepsninė.

„Pernai gegužę vagys išnešė lygiai tokią pačia kepsninę, tik didesnę. Mes manome, kad čia gal vietiniai darbuojasi. 

Kepsninė buvo uždengta, jos nesimatė. Ji raudonos spalvos. Turime jos nuotrauką. Gal kam siūlys pirkti?  Būtų gerai, jei praneštumėte, susisiektumėte. 

Tikrai nemalonu, kai kažkas svetimas slampinėja po tavo teritoriją ir šeimininkauja“, – kalbėjo Jolanta. 

Beje, dėl šio įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Įtariamieji nustatinėjami.

1 Komentaras

  • Koc i mano ,namų gamybos,sunkią,jau nešė…Paskui persigalvojo ir nutrenkė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video