Socialdemokratus palieka švietimo ekspertė

 Socialdemokratus palieka švietimo ekspertė

Trečiadienį Seimo narė Vilija Targamadzė patvirtino paliekanti socialdemokratų frakciją ir prisijungianti prie buvusio premjero įkurtos Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“./BNS Pauliaus Peleckio nuotr.

rinkosaikste.lt

Seimo narė, Švietimo ir kultūros komiteto pirmininko pavaduotoja Vilija Targamadzė, švietimo bendruomenei puikiai pažįstama kaip šios srities ekspertė, socialinių mokslų (edukologijos) habilituota daktarė, šiandien naujienų agentūrai BNS patvirtino paliekanti socialdemokratus ir prisijungianti prie buvusio premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamos demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“.

Bus naudingesnė

Parlamentarė teigia mananti, kad prisijungusi prie naujos frakcijos ji galės būti naudingesnė švietimo sektoriui nei būdama kartu su socialdemokratais.

„Mano partija tai yra švietimas, aš esu švietimo dalis, savo mokslinę, pedagoginę veiklą visada siejau su švietimu ir aš visada ieškau galimybių, kaip galėčiau kuo geriau švietimui pasitarnauti, ir čia matau didesnes galimybes.

Visada žmogus turi žiūrėti, sverti, racionaliai mąstyti, kur tu gali būti naudingesnis švietimui. Vis dėlto aš atėjau kaip švietimo specialistė ir negaliu atitrūkti ir nuo savo įdirbio, kokį turėjau – ir mokslinį, ir pedagoginį, ir ekspertinį – ir manau, kad būtent šioje frakcijoje man bus didesnės galimybės“, – taip savo sprendimo motyvus pakomentavo pati švietimietė Seimo narė.

Ne dėl ideologijos

Parlamentarė tikina, kad socdemus palieka ne dėl to, kad išsiskyrė jos ir partijos ideologinės pažiūros.

V. Targamadzė nėra ir nebuvo Socialdemokratų partijos narė, tačiau į Seimą pateko pagal sąrašą iškelta būtent šios partijos.

„Kadangi esu ne partijos narė, man jokio spaudimo nebuvo balsuoti vienaip ar kitaip ar reikšti savo pažiūras, aš niekada jų neslėpiau“, – patikino politikė.

Jai išėjus, Seimo Socialdemokratų partijos frakcijoje liks 12 narių.

Tuo tarpu demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, prisijungus V. Targamadzei, jau turės 15 politikų komandą.

5 Komentarai

  • Manau, vien norų nepakanka politikoje, o ši ponia jau politinė perbėgėle, tik pradėjo dirbti ir….., geriau reikėjo pas koncervatorius, tai padėtų švietimo tinklą, kaip ir ligonines išardyti, o dabar su Skverneliu, tai tikrai nepabus.

  • Puiki žinia – viena iš protingiausių politikų pagaliaus dirbs protingoje komandoje, tai gal ir su švietimu dar ne viskas prarasta.

  • Tai tikrai gera žinia . Socdemai panašūs į konservų satelitus. Už privalomus skiepus socdemai balsavo taip pat kaip konservai, o Targamadzė ne. Tai ir neliko vietos jai ten.

  • ne politikai, o švietimo sistemai trūksta tokių žmonių, kurie mato kokia turėtų būti šiuolaikinė mokykla ir kokie pedagogai turėtų dirbti su šiuolaikiniais vaikais.
    Jos parašyti straipsniai apie dabartines mokyklas, kurios nespėja su dabartiniais mokiniais koja kojon ir ką reikėtų su jomis padaryti, didina viltį, kad bent jau pradedama apie tai rašyti kokių mokyklų ir mokytojų jau senai reikia mūsų švietimo sistemai.
    Galima tiesiog pavydėti tokiam šviesiam žmogui, kuris turi ateities švietimo viziją.

  • Manau, vietą reikia užleisti jaunesniems😀

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video