Smulkūs vagišiai nerimsta – vis gadina gyventojų automobilius

 Smulkūs vagišiai nerimsta – vis gadina gyventojų automobilius

Sekmadienį per pietus nuėjusi prie automobilio moteris pastebėjo, kad išplėštos variklio grotelės. Ji teigė, kad į policiją nesikreipė, bandė socialiniuose tinkluose ieškoti pagalbos, galbūt kažką mačiusių ar žinančių žmonių./Nukentėjusiųjų nuotr.

Sekmadienį Kėdainių mieste gyvenanti jauna moteris pastebėjo, kad apvogtas jai priklausantis lengvasis automobilis BMW – vagys išlupo groteles. Ji spėja, kad ilgapirščiai darbavosi naktį. Apie vagystę kėdainietė pranešė socialiniuose tinkluose ir paprašė vietos gyventojų pagalbos.

Išlupo groteles

BMW automobilis šeštadienio vakarą buvo paliktas Liepų alėjos 5-ojo namo automobilių stovėjimo aikštelėje. Gyventoja mašiną toje pat aikštelėje laiko jau šešerius metus, iki šiol ji niekam nekliuvo.

Sekmadienį per pietus nuėjusi prie automobilio moteris pastebėjo, kad išplėštos variklio grotelės. Ji teigė, kad į policiją nesikreipė, bandė socialiniuose tinkluose ieškoti pagalbos, galbūt kažką mačiusių ar žinančių žmonių.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką, visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

Aut. past.

Galite padėti

„Rinkos aikštės“ kalbinama trisdešimtmetė prasitarė mananti, kad jos kieme darbavosi ne profesionalūs vagys, mat grotelės buvo išplėštos labai neatsargiai – nulaužti ir laikikliai.

Jeigu gyvenate minėtoje gatvėje ir ką nors matėte ar žinote, praneškite nukentėjusiajai telefono numeriu +370 636 02 209.

Pataria saugoti turtą

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobiliuose nepalikti vertingų daiktų, o pastebėjus vagystę, pranešti.

Pastebima, kad vagys vengia daugiabučių kiemų, kuriuose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Tokių kiemų mieste nuolat daugėja, mat gyventojai vis dažniau ryžtasi investuoti ir saugoti savo turtą.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video