Skubėjo į pagalbą jaunuoliui – šis rastas miegantis

 Skubėjo į pagalbą jaunuoliui – šis rastas miegantis

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms iškart imtasi skubių veiksmų. Policijai leidus ugniagesiai atidarė medines buto duris ir įleido policijos pareigūnus bei medikus./Asociatyvi „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar vakare Kėdainiuose aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos. Ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai skubėjo į pagalbą jaunuoliui, kuris grasino pakelti prieš save ranką.

Bendrasis pagalbos centras po 18 valandos sulaukė pranešimo, kad Tulpių gatvėje esančiame bute gyvenantis pranešėjo pusbrolis jam pasakė, kad pakels prieš save ranką.

Pranešėjas ne juokais išsigando, mat bute degė šviesos, garsiai grojo muzika, durų niekas neatidarė.

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms iškart imtasi skubių veiksmų.

Policijai leidus ugniagesiai atidarė medines buto duris ir įleido policijos pareigūnus bei medikus. Jaunuolis rastas miegantis. Su juo liko kalbėti policijos pareigūnai ir medikai.

1 Komentaras

  • Stogas pavažiavo,

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video