Siūlykite kultūros srityje dirbančius pretendentus į konkurso nominacijas

 Siūlykite kultūros srityje dirbančius pretendentus į konkurso nominacijas

Kėdainių rajone jau paskelbtas tradicinis konkursas „Kultūros versmė“, kurio tikslas – skatinti kultūros srityje dirbančių bei kultūriniame gyvenime dalyvaujančių žmonių iniciatyvas, įvertinti kultūros darbuotojus ir kitus kultūros puoselėtojus, savo veikla padedančius plėtoti rajono kultūrą, už reikšmingą kultūrinę meninę veiklą, kultūrines iniciatyvas, etninės kultūros puoselėjimą bei tradicijų išsaugojimą.

Šiame konkurse skelbiamos penkios nominacijos, kurioms esate kviečiami siūlyti pretendentus.
Nominacija „Metų pasiekimas“ gali būti skiriama už mėgėjų meno kolektyvų pasiekimus, dalyvavimą konkursuose ir aukštus įvertinimus, įvairius apdovanojimus, už išleistus ar sudarytus kultūros, meno ir mokslo leidinius, parengtus ir pristatytus pranešimus konferencijose.
Nominacija „Metų įvykis“ gali būti skiriama už surengtą reikšmingą savo turiniu kultūrinį renginį, reprezentuojantį įstaigą ar organizaciją, gyvenamąją vietovę (seniūniją) ar rajoną, parengtą ir įgyvendintą novatorišką projektą, pirmą kartą įgyvendintą iniciatyvą.
Nominacija „Metų kultūros darbuotojas“ gali būti skiriama asmeniui už aktyvų dalyvavimą kultūros įstaigos, nevyriausybinės organizacijos veikloje, aktyvų bendruomenės narių skatinimą ir įtraukimą dalyvauti kultūrinėje veikloje, už viešą veiklą pristatančią kultūros įstaigą ar nevyriausybinę organizaciją.
Nominacija „Metų tradicijų puoselėtojas“ gali būti skiriama už etninės kultūros, dainų švenčių, mėgėjų meno bei kitų tradicijų puoselėjimą.
Nominacija „Už viso gyvenimo nuopelnus kultūrai“ gali būti skiriama asmeniui už aktyvų ir ilgalaikį dalyvavimą kultūriniame gyvenime, už sukurtus reikšmingus kūrinius, už aukštus įvertinimus ir apdovanojimus.
Nominacijas skiria ir pretendentus atskiroms nominacijoms gauti atrenka Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija.
Pretendentą bet kuriai nominacijai gali siūlyti visi fiziniai ir juridiniai asmenys. Laisvos formos rekomendacija, nurodant nominacijos pavadinimą ir pretendento veiklos aprašymą pateikiama Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui (707 kab., J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai) iki 2016 m. balandžio 5 d. 17 val. Atsakingas asmuo – Kęstutis Stadalnykas, (8 347) 69 575, kestutis.stadalnykas@kedainiai.lt.
Konkurso laureatai bus apdovanojami 2015 m. balandžio 15 d. Kultūros dienos renginyje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video