Sirutiškyje atvira ugnimi degė gyvenamasis namas

 Sirutiškyje atvira ugnimi degė gyvenamasis namas

Nors įvykio metu namo vidus nemenkai apdegė, buvo sulietas vandeniu, tačiau išsaugotas stogas, ugnis namo visiškai nesuniokojo, jį pavyks suremontuoti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Sekmadienį per pietus nelaimė atsitiko priemiestiniame Sirutiškio kaime. Čia užsidegė gyvenamasis namas. Laimei, kilusį gaisrą pastebėjo budrūs kaimynai, kurie ne tik iškvietė specialiąsias tarnybas, bet ir patys puolė gelbėti kaimynų namo.

Pranešė kaimynai

Po 12 valandos Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Sirutiškio kaimo Žemaičių gatvėje dega namas.

Pranešėjas informavo, kad kyla juodi dūmai, matosi atvira ugnis, namas yra kaimynystėje.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Dotnuvos bei Pramonės ugniagesių komandos.

Taip pat pasiųsti ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvira ugnimi

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams gelbėtojams, namas degė atvira ugnimi, pro langą veržėsi dūmai.

Gaisrą jau buvo pradėję malšinti kaimynai automobiliniais gesintuvais.

Ugniagesiai įėjo į vidų, namuose žmonių nebuvo.

Gelbėtojai spėriai numalšino liepsnas, į lauką išmetė degusius baldus, namų apyvokos daiktus. Viską perliejo vandeniu.

Gelbėjimo darbai užtruko apie valandą laiko.

Ugniagesiai įėjo į vidų, namuose žmonių nebuvo. Gelbėtojai spėriai numalšino liepsnas, į lauką išmetė degusius baldus, namų apyvokos daiktus. Viską perliejo vandeniu.

Aut. past.

Padėjo kaimynai

Paaiškėjo, kad gaisras individualiame vieno aukšto mūriniame gyvenamajame name kilo tuomet, kai šeimininkų namuose nebuvo. Jie buvo išvykę.

Apie namuose kilusį gaisrą juos informavo kaimynai. Beje, jie ne tik kvietė ugniagesius, bet ir patys puolė gesinti degančio namo.

Keletas jaunų kaimo vyrų griebė automobiliuose turėtus gesintuvus ir puolė malšinti liepsnų bei gelbėti kaimynų namo. 

Įvykio vietoje dirbę ugniagesiai pastebėjo, kad sirutiškiečiai pasielgė labai kaimyniškai ir garbingai – puolė savo kaimynams į pagalbą.

Nors įvykio metu namo vidus nemenkai apdegė, buvo sulietas vandeniu, tačiau buvo išsaugotas stogas, ugnis namo visiškai nesuniokojo, jį pavyks suremontuoti.

Dėl ko kilo šis gaisras – dar tiriama. Gaisravietėje apsilankys ugniagesių gelbėtojų tyrėjai, kurie ir aiškinsis gaisro kilimo priežastį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video