Šio banko klientų laukia pokyčiai: siūlys naujų paslaugų, keičia įkainius

 Šio banko klientų laukia pokyčiai: siūlys naujų paslaugų, keičia įkainius

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

BNS inf.

SEB bankas nuo balandžio 9 dienos atnaujins paslaugų planus privatiems klientams papildydamas juos naujomis paslaugomis. Numatoma keisti paslaugų planus ir verslo klientams, pranešė SEB. 

Atnaujinti planai privatiems klientams kainuos nuo 69 centų iki 7 eurų per mėnesį, vaikai ir jaunimas planu naudosis nemokamai, o senjorams jis kainuos 1 eurą. Brangiausiam planui šiemet bus taikoma perpus mažesnė kaina – 3,5 euro. 

Šiuo metu planų kaina siekia nuo 50 centų (jaunimui) iki 2,5 euro, moksleiviams – nemokamai, tačiau bankas pabrėžia, kad atnaujinti planai nuo dabartinių skiriasi savo turiniu, naujomis ar išplėstomis paslaugomis, jie yra kitaip sustruktūruoti.

„Kad teiktume didesnę naudą savo klientams, pridėjome naują paslaugą – momentinį draudimą nuo traumų. Be to, atsižvelgdami į infliaciją, augančias pragyvenimo išlaidas ir klientų pageidavimus kartais pasiimti daugiau grynųjų pinigų ir turėti daugiau lankstumo, nustatėme didesnį grynųjų pinigų limitą“, – pranešime sakė SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.  

Momentinis draudimas nuo traumų apims visus netikėtus nelaimingus atsitikimus, dėl kurių reikia apsilankyti skubios pagalbos skyriuje. Draudimas galios ir užsienyje.

Priklausomai nuo plano, klientai galės naudotis nuo 550 iki 2 tūkst. eurų per mėnesį grynųjų pinigų paėmimo limitu už paslaugų plano mokestį. 

Be to, klientai, turintys paslaugų planą ir kredito kortelę, galės naudotis ne tik kelionių draudimu, bet ir pirkinių draudimu mokėdami tik plano mokestį. Be to, bankas pristatys mokėjimo korteles iš aplinkai draugiškesnės medžiagos. 

3 Komentarai

  • Velniam man eikia laukt malonės iš tų kenkėjų ir dar primokėt ,kad galėčiau pasiimt savo pensiją?Seniau tai dar grašį kokį priskaičiuodavo už pinigų laikymą banke,o dabar tik žiūri kaip tave apstumt.Ir dar ko gero telefoninius sukčius koordinuoja…

    • Pritariu 100 proc.
      Kad nors tai būtų lietuviškas bankas, bet tai skandinaviškas bankas!

  • Pensininkus reikėtų trigubai apmokestinti, nes jie tūkstančius atiduoda bet kam, kas paskambina, tai 20 eur mokesčių tikrai nepastebės.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video