Šilko skarelė kuria stilių

 Šilko skarelė kuria stilių

Šilkinė skarelė – aksesuaras, kuris tinka visoms: ir mažoms mergaitėms, ir brandžioms moterims.  Garsi prancūzų darbužių dizainerė Coco Chanel yra sakiusi, kad „mada išnyksta, lieka tik stilius“. O stilingai moteriai prancūzė patarė niekada neišeiti iš namų be skarelės. Įgimtu stiliaus pojūčiu garsėjančios paryžietės šią pamoką išmoko tobulai.

Pakylėja iki aukštosios mados

Pasak dizainerės Jolantos Talaikytės, sukūrusios skarelių dizainą su garsaus lietuvių dailininko M. K. Čiurlionio paveikslų atvaizdais, šilko skarelė yra amžina, bet kas kartą nauja, tradicijų ir laikmečio paženklinta klasika. Ji dera visomis progomis, ir prie iškilmingos, ir dalykinės, ir laisvalaikio aprangos. Kaip ją ryšėti – taisyklių nėra. Tai priklauso nuo nuotaikos ir fantazijos.

„Aprangoje gražu tai, kas padeda išreikšti save. Šiandien skareles ryšėti taip, kaip mūsų močiutės, irgi galima. Bet tam, kad jos atrodytų moderniai, reikalingas tam tikras kontekstas. Pridėjus šiek tiek išmonės ir gero skonio, paprasta skarelė bet kurios moters stilių gali pakylėti iki aukštosios mados. Skarelė jau seniai nebėra vien tik galvos apdangalas. Ja puošiamės vietoje segės, apyrankės, plaukų kaspino ar lankelio. Ja, tarsi dailininko teptuku paryškiname klubų liniją, pečius“, – pasakojo dizainerė.

Meilės ir pagarbos kupina dovana

Šilko skarelės su M. K. Čiurlionio paveikslų atvaizdais, pasak J. Talaikytės, yra unikalios ne tik dėl to, kad jų dizainui panaudoti genialūs menininko kūriniai. Jos visada madingos dėl nepaprastai turtingo paveikslų spalvyno. Būtent spalvos pirmiausiai patraukė meno žinovų, vertinusių paveikslus, dėmesį.

Spalvų instituto „Pantone“ ekspertų paskelbtoje šių metų pavasario-vasaros spalvų paletėje vyrauja natūralios ir ramios gamtos spalvos, kurios viešpatauja M. K. Čiurlionio tapyboje.

Sakoma, kad moterims niekada nebūna per daug gėlių, batelių ir šilkinių skarelių.

Padovanota šilko skarelė su garsaus dailininko paveikslo atvaizdu yra ir aksesuaras, kuriuo bus miela pasipuošti, ir prasmingas suvenyras, daug pasakantis apie žmogų, kuris ją dovanoja. Nes su skarele dovanojamas ir menininko, tapusio Lietuvos kultūros simboliu, žvilgsnis į gyvenimą.

E parduotuvė: https://www.avenueart.lt

1 Komentaras

  • Labai gražu

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video