Šildymo Kėdainiuose nebeįjungs

 Šildymo Kėdainiuose nebeįjungs

BNS Egidijaus Jankausko nuotr.

Nors Velykų laikotarpiu Lietuvą lepino neįprastai didelė šiluma, šaltas oras grįžo. Dienomis paskutiniu metu jau retai įšyla iki 10 laipsnių šilumos, o naktimis spaudžia ir stiprokos šalnos. Ir nors kai kurie kiti miestai atnaujino šildymo sezoną, Kėdainiai to daryti neplanuoja.

Atėjo šaltis, kanda šalnos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (LHT) informuoja, kad pastaroji savaitė buvo itin vėsi, o šalnos kai kuriuose Lietuvos regionuose yra visai nejuokingos ir siekia net iki 6 laipsnių šalčio.

„Visą šią savaitę vyraus vėsūs orai. Na, o sodininkai ir daržininkai turėtų sunerimti – naktimis bus fiksuojamos šalnos.

Lietuvoje – žydėjimo ir sodinimo metų laikas, o sinoptikai perspėja, kad artimiausiomis šios savaitės naktimis ir toliau bus fiksuojamos šalnos: ore vietomis, o dirvos paviršiuje – daugelyje rajonų šalnos sieks iki -1–6 laipsnių šalčio“, – informuoja LHT.

„Atnaujinti šildymo sezono kol kas neplanuojame“, – sako Kėdainių rajono savivaldybė, nors į „Rinkos aikštę“ keliauja gyventojų skundai, kad namuose labai šalta – tiek, kad žmonės sušąla ir ima sirgti.

Aut. past.

Šildymo neįjungs

„Atnaujinti šildymo sezono kol kas neplanuojame“, – sako Kėdainių rajono savivaldybė, nors į „Rinkos aikštę“ keliauja gyventojų skundai, kad namuose labai šalta – tiek, kad žmonės sušąla ir ima sirgti.

Vis dėlto nors prie centralizuoto šilumos įjungimo nebus grįžtama, daugiabučių gyventojai gali savanoriškai šildymo sezoną prasitęsti patys.

„Gyventojai, norintys šildytis ilgiau, gali tęsti šildymo sezoną daugumos bendraturčių sutarimu – jei daugiau nei pusė (50 proc. + 1) daugiabučio namo bendraturčių sutinka su sprendimu pavėlinti šildymo nutraukimą, bendrijos, namo pirmininkas arba daugiabučio administratorius apie priimtą sprendimą teturi informuoti šilumos tiekėją“, – teigiama savivaldybės atsakyme.

10 Komentarai

 • Nebejunkit nebereikia uzteks jei bus kam salta pasisildis sildituvu ir pigiau iseis nebet kompencioja jiem tai jiem nerikia daug mokieti o mus reikia

  • Junkit sildyma ir kuo greiciau!namie neimanoma but kaip salta.vaikai sala.iskarto ligos prasidejo.Gana tyciotis is zmoniu! Musu salcio ir ligu saskaitom bandot sutaupyt?! Gedos turekit ir sazines nora laseli!

   • Samane gerk ir nešalsi!sena lerva!!

  • Pensininkai ir visi durneliai rekauja, kad nejunkti sildymo nes jie su fufaikem gali sedeti apsimyze prie tv, o ka kalbeti kas turi mazus vaikus ar kudykius deti fafaikes? Durneliai atsibuskit, mokesit vistiek uz balandi pilnai

 • Šildymo jungimas priklauso nuo oro temperatūros, o ne savivaldybės klerkų užgaidų.
  Kalvarijos savivaldybė, tai žinodama, šildymo sezono pabaigą atšaukė. O Kėdainių?
  Nekenktų žvilgtelt ir į ilgalaikes prognozes.

 • Junkit sildyma ir kuo greiciau!namie neimanoma but kaip salta.vaikai sala.iskarto ligos prasidejo.Gana tyciotis is zmoniu! Musu salcio ir ligu saskaitom bandot sutaupyt?! Gedos turekit ir sazines nors laseli!

 • Nekas kai nuo savivaldybės „Klerku“ inoriu priklauso šildymo pabaiga ar pradžia…Lauko temperatūros rodmenys,gyventoju šalimas jiems nemotais….Gaila kad nesivadovauja sveiku mastymu…..

 • Būkit geri ir turekit sąžines ijunkit sildymą! Ar nematot kokie orai? Salnos ateina namie beproto salta,vaikai suserga suauge taip pat.Sakot turi namas surinkt reikiamus procentus? Kaip galim surinkt jei babutes su striukem namie sedi ir jom gerai kad tik tu keliu euru nemoket nors ir kompensacijas didelias gauna.o mes auginantys vaikus turim salt ir ant vaistu daugiau isleist per jus ir per babutes?

 • Staigiai įjungiat šildymą!

  • Tada iškilo klausimas kas gi ten buvo?-Neįjungė ten,sukos…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video