Sieks įeiti į Azijos regioną

 Sieks įeiti į Azijos regioną

Praėjusią savaitę didžiausių „Vikonda grupės“ įmonių vadovai dalyvavo Singapūre vykstančioje tarptautinėje konditerinių gaminių, kepinių, ledų, gėrimų, restoranų ir viešbučių parodoje „FHA-Food & Beverage“.

Šiame milžiniškame renginyje, kuriame buvo susirinkę pirmaujantys pasaulio tiekėjai ir pramonės specialistai, daugiausia dėmesio skiriama dinamiškam maisto ir gėrimų sektoriui, naujausioms šios pramonės srities tendencijoms ir inovacijoms.

„Mūsų siekis – įeiti ne tik į Singapūro rinką, bet ir plačiau į šį Azijos regioną. Be to, ne mažiau svarbu ir tai, kad iš tokių parodų parsivežame ne tik naujus kontaktus, bet ir inovacijas, kurias galime pritaikyti savo įmonėse kurdami naujus produktus“, – sako „Vikonda grupės“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.  

„Vikonda grupė“ bei jai priklausantis Kėdainių konservų fabrikas ir DADU ledus gaminanti „Vikeda“ dalyvavo ir Lietuvos bei Singapūro verslo forume kartu su Lenkija, Vengrija bei Rumunija. Šiame forume kartu su šių šalių kolegomis verslininkais bei politikais bandė užmegzti naujas partnerystes su Azijos šalių verslo atstovais, taip pat pristatė Kėdainių konservų fabriko gaminamus produktus.

Įvyko ir sėkmingas „Vikonda grupės“ vadovų susitikimas su didžiausio Singapūro prekybos tinklo „FairPrice Group“, turinčio per 230 prekybos taškų ir daugiau kaip 2 mlrd. eurų metinę apyvartą, prezidentu bei su atstovais, kurie susidomėjo tiek Kėdainių konservų fabriko gaminama produkcija, tiek ir „Vikedos“ gaminamais „Dadu“ ledais.

Be daugybės individualių pokalbių su platintojais, apsilankymų prekybos tinkluose, „Vikonda grupės“ atstovai susitiko ir su lietuvių bendruomene Singapūre, apsilankė maisto bei žemės ūkio inovacijų slėnyje „Innovate360“, kuris vienija daugiau nei 100 startuolių, gaminančių pačius įvairiausius produktus – pradedant augaline vištiena ir baigiant majonezu, kurio sudėtyje nėra kiaušinių.

Singapūre viešėdami „Vikonda grupės“ įmonių vadovai buvo išvykę ir į Malaizijos Johor provinciją, kur bendravo su vietos valdžios atstovais, lankėsi Johor tarptautinės prekybos ir pramonės ministerijoje, Nusajaya techparke.

1 Komentaras

  • Bus galima pigiau apsipirkti

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video