Siautęs stiprus vėjas vertė medžius, traukė elektros laidus

 Siautęs stiprus vėjas vertė medžius, traukė elektros laidus

Vakar Kėdainiuose siautęs stiprus vėjas pridarė bėdų – ugniagesiai gelbėtojai dėl nuvirtusių medžių bei kitų vėjo pridarytų eibių vyko net penkis kartus./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar Kėdainiuose siautęs stiprus vėjas pridarė bėdų – ugniagesiai gelbėtojai dėl nuvirtusių medžių bei kitų vėjo pridarytų eibių vyko net penkis kartus.

06 val. 40 min. buvo pranešta, kad Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Dembnės kaime ant važiuojamosios kelio dalies, nuvirto du medžiai. Įvykio vietą atvykę ugniagesiai medžius supjaustė ir patraukė, kelio danga buvo nušluota.

16 val. 15 min. pranešta, kad Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė, kelio dangą nušlavė.

16 val. 29 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, M. Daukšos gatvėje, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus ugniagesiams medis jau buvo patrauktas.

16 val. 27 min. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė, kelio danga nušluota.

16 val. 55 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Aušros gatvėje, nutrūko elektros laidai. Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai.

Teritoriją ugniagesiai aptvėrė STOP juosta ir pabudėjo, kol atvyko ESO darbuotojai. Laidai buvo nutrūkę nuo apšvietimo stulpo, paaiškėjo, kad ESO nepriklauso, tuomet apie įvykį buvo informuoti Kėdainių rajono savivaldybės atsakingi asmenys.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video