Šiandien plečiamas Kėdainių ligoninės COVID-19 skyrius

 Šiandien plečiamas Kėdainių ligoninės COVID-19 skyrius

rinkosaikste.lt koliažas

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kaip informavo VšĮ Kėdainių ligoninės direktorius pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Kuodienė, šiandien gautas organizuojančios institucijos sprendimas COVID-19 skyrių Kėdainiuose plėsti iki 60 lovų.

Tai jau antras lovų skaičiaus padidinimas nuo skyriaus atkūrimo pradžios rugpjūčio 30 dieną. Beveik visai Lietuvai patekus į juodąją zoną Vilniaus pacientų nebegali priimti ten esančios ligoninės. Jos visiškai perpildytos.

Vilniaus apskrities pacientai bus guldomi į Kauno ligonines, o Kėdainiuose medikai priims Kauno apskrities pacientus.

Šiandien visos pajėgos telkiamos, kad būtų paruošta papildomų lovų ir suderinti personalo grafikai, pasitelkta naujų darbuotojų į skyrių. Kol kas ligoninei dar netrūksta personalo, tačiau jis dirba labai sunkiai.

Kaip informavo COVID-19 skyriaus vedėja gydytoja Kristina Šlepavičienė, šiandien, trečiadienį, spalio 27 dieną, regioniniame COVID-19 skyriuje yra iš viso 40 pacientų, 34 iš jų papildomai tiekiamas deguonis. Iš jų pilnai skiepytų  (dviem dozėmis) mažiau nei pusė – 15. Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje užimtos 3 lovos.

6 Komentarai

  • Pelninga plėsti covidinį skyrių, nes kapeikos geros byra, Jonavą uždarė iš kitų rajonų atveža, tai ko neplėsti tokio skyriaus? 😷

    • Ir vel tas debilas

      • Tai, kad tas debilas pats su savimi kalbasi.

  • varyk pasavinoriauti i ta kovid skyriu, triusiku pakeisti nerases cia rajonskas blet, mes cia viska is auksciau matom, mes su skiepu nesergam ir neuzkreciam ble

  • Taigi aiskiai raso ,kad net 15 serga paskiepitu.Kodel jus visi pikti ant tu kurie nesiskiepijo ,juk nezinote zmogaus sveikatos problemu.Susitaikykime ,kas gali skiepijasi .Pasiskiepijau nuo gripo ir po savaites susirgau.Dabar lauksiu kazkiek laiko ,kad vel galima butu skiepiti nuo covid .Nespreskime kitu sveikatos.Man visai nesinori reklamuoti savo sveikata ,ir tuo paciu nesirupinu kitu .Saugokime save ir bus viskas gerai .

  • Kodėl Vilnius savo ligonių negydo, o veža kitiems? Nieko nesuprantu jau čia. Vilniuje gydytojų nėra ar ligoninių?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video