Šėtos gatvėje atsiras nauja autobusų stotelė

 Šėtos gatvėje atsiras nauja autobusų stotelė

Jau pastatytas ir kelio ženklas, žymintis autobusų stotelę. Stotelėje stos ne tik miesto, bet ir priemiesčio autobusai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainiuose, netoli Šėtos ir Juodkiškio gatvių sankryžos, netrukus turėtų būti įrengta nauja autobusų stotelė.

Kreipėsi ir į bendrovę, ir į savivaldą

Pastaruoju metu tiek bendrovė „Kėdbusas“, tiek Kėdainių rajono savivaldybės administracija sulaukė miesto gyventojų prašymų dėl patogesnio visuomeninio susisiekimo. Į minėtas įstaigas kreipėsi keletas žmonių, kurie paaiškino, jog gyventojams kelionės būtų daug patogesnės, jei būtų numatytas naujas autobusų sustojimas miesto Šėtos gatvėje.

Besikreipusieji dėstė, kad labai džiaugiasi, jog miesto maršrutinis autobusas Nr. 6 važiuoja ir Šėtos gatve, mat dabar ne tik vadinamųjų naujųjų mikrorajonų gyventojai gali nuvykti į darbą Pramonės rajone ar į kapines, bet ir kitos miesto dalies gyventojams susisiekimas tapo kur kas patogesnis, tačiau nuo Kėdainių profesinio rengimo centro iki pat Vilniaus gatvės autobusas važiuoja be sustojimų, tad žmonės prašė prie posūkio į Juodkiškio gatvę įrengti papildomą sustojimą.

Eismo saugumo komisija, įvertinusi kėdainiečių prašymus bei atsižvelgusi į keleivių vežimo bendrovės „Kėdbusas“ rekomendaciją, numatė įrengti naują autobusų sustojimo vietą Šėtos gatvėje.

Aut. past.

Jau atsirado ženklas, žymintis stotelės vietą

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Eismo saugumo komisija, įvertinusi kėdainiečių prašymus bei atsižvelgusi į keleivių vežimo bendrovės „Kėdbusas“ rekomendaciją, numatė įrengti naują autobusų sustojimo vietą Šėtos gatvėje.

Čia jau pastatytas ir kelio ženklas, žymintis autobusų stotelę. Stotelėje stos ne tik miesto, bet ir priemiesčio autobusai.

Keleivių vežimo paslaugas teikiančiai bendrovei „Kėdbusas“ naujų stotelių numatymas nėra jokia naujovė – jos anksčiau buvo numatytos P. Lukšio gatvėje, esant reikalui visuomet svarstomi ir kiti variantai.

Tačiau pabrėžiama, kad gyventojai turi kreiptis į savivaldybę, mat bendrovė vykdo tai, kas pavesta būtent savivaldybės.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video