Šėtoje – galimybė pamatyti unikalius V. Nikonovo kūrinius

 Šėtoje – galimybė pamatyti unikalius V. Nikonovo kūrinius

Kraštiečiai iki gruodžio 15 dienos turi galimybę pamatyti unikalią Šėtoje gyvenančio ir kuriančio meno kūrėjo Vladimiro Nikonovo darbų parodą./Eglės Mecelienės nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kraštiečiai iki gruodžio 15 dienos turi galimybę pamatyti unikalią Šėtoje gyvenančio ir kuriančio meno kūrėjo Vladimiro Nikonovo darbų parodą „Žaidžiančio žmogaus žaidimai“. Ši paroda yra išskirtinė, sulaukusi didelio ne tik šėtiškių, bet ir kitų Kėdainių rajono gyventojų dėmesio. Meno kūriniai sudomina ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus.

Kviečia atvykti

„Džiaugiamės, kad mūsų krašte gyvena ir kuria meno kūrėjas Vladimiras Nikonovas.

Šio menininko darbai labai įdomūs, unikalūs ir originalūs, jie sudomino ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius parodos lankytojus. Džiugu, kad turime galimybę ir mes eksponuoti šią išskirtinę parodą.

Kviečiame visus atvykti ir apžiūrėti parodą, kuri veiks iki gruodžio 15 dienos Šėtos kultūros centre“, – kvietė Eglė Mecelienė, Šėtos kultūros centro direktorė.

Apie menininką

Eglės Mecelienės nuotr.

Menininkas yra savamokslis, išbandęs jėgas fotografijoje, tapyboje ir skulptūroje. Savo kūriniams naudoja netradicines medžiagas.

Nuo 1989 metų dalyvauja kūrybiniuose procesuose ir yra surengęs ne vieną personalinę parodą Lietuvoje ir užsienyje.

Šiam menininkui būdingi nesibaigiantys eksperimentai ir kasdieniai ieškojimai su netradicinėmis meno raiškos priemonėmis.

Parodoje pristatomi meno kūriniai sudomina ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus.

Aut. past.

Taikant kelis pagrindinius vaizduojamojo meno principus: kompoziciją, formą, spalvą, iš utilizuotų mechaninių prietaisų dalių ir kitokių žmogaus buities rakandų, savo fantazijas menininkas transformuoja į esamų ir mistinių būtybių formas.

Jos kruopščiai tobulinamos ir šlifuojamos, kartais net metus, kol galiausiai gula ant joms skirtų priderintų paviršių – lentų, plokščių, virsdami tikrais meno kūriniais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video