Senamiestyje įsikurs Verslo alėja

 Senamiestyje įsikurs Verslo alėja

Pirmą kartą Kėdainiuose miesto 650 jubiliejaus proga nuo Didžiosios Rinkos aikštės, o tiksliau – nuo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo, iki Senamiesčio kepyklėlės veiks Verslo alėja./Aldo Surkevičiaus nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Pirmą kartą Kėdainiuose miesto 650-ojo jubiliejaus proga nuo Didžiosios Rinkos aikštės, o tiksliau – nuo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo, iki Senamiesčio kepyklėlės veiks Verslo alėja.

Nekomercinio pobūdžio renginio, kuris vyks rugsėjo 9 dieną, metu, miestelėnai ir svečiai pristatys savo verslus, supažindins su organizacijomis, švietimo įstaigomis, taip pat reklamuos siūlomas paslaugas, prekes, rengs produktų degustacijas ir pristatymus bei kvies jungtis, veikti bendrystėje, didinti vietos organizacijų ir verslų žinomumą.

Taip pat, siekiant atkreipti dar didesnį įmonių ir visuomenės dėmesį apie galimybę savo veikla kurti socialinį kapitalą tiek sau, tiek įmonei, tiek visai valstybei, tuo pat metu M. Daukšos bibliotekoje vyks konferencija „Socialinių investicijų ypatumai“, kurią Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kaip partneris, įgyvendina pagal Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą S.A.G.A (Socialinės atsakomybės galimybių aljansas) projektą „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“.

Norintys prisijungti prie Verslo alėjos gali kreiptis el. paštu ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

Kviečia prisijungti

Verslo alėjoje savo veiklą pristatys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo įmonės narės, tačiau tai nereiškia, kad prie gražios iniciatyvos negali prisijungti ir kiti.

Dalyvauti nekomercinio pobūdžio renginyje ir pristatyti savo veiklą kviečiami visi Kėdainių mieste bei rajone veikiantys verslai.

Norintys prisijungti prie Verslo alėjos gali kreiptis el. paštu ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

Taps gražia tradicija

Kauno PPAR Kėdainių filialo vadovė direktorė Ramunė Gustienė dėkoja Kėdainių rajono savivaldybei, kuri pritarė siūlymui miesto senamiestyje rengti Verslo alėją bei konferenciją ir viliasi, jog tokio pobūdžio renginiai taps gražia verslo bei įvairių Kėdainių miesto organizacijų pripažinta tradicija.

„Turime mieste švenčių ir renginių, kurių metu vyksta mugės, parodos, prekyba, amatų renginiai, tačiau verslo ar tam tikrų organizacijų pristatymų pasigendama.

Manome, kad tokie projektai ne tik didins įmonių bei organizacijų žinomumą, bet ir paskatins miestelėnus prekes ar paslaugas įsigyti būtent iš vietos verslininkų, įstaigų.

Siekiame, kad Lietuvos įmonės atrastų idėjų ir galimybių save realizuoti socialinės atsakomybės veikloje pasitelkiant į pagalbą šalies nevyriausybines organizacijas, kurios savo realia patirtimi įprasmintų socialinės atsakomybės prasmę verslo sektoriuje“, – teigė R. Gustienė.

Apie verslą iš arčiau

R. Gustienė tiki, kad tokio tipo projektai kaip Verslo alėja pasieks kiekvieną miesto gyventoją kitu, nauju, dar neatrastu formatu.

„Juk vienas atsistojęs su palapine nerėksi apie savo verslą, koks jis šaunus ir įdomus – benrystėje gimsta idėjos, gražios iniciatyvos ir bendradarbiavimas.

Manau, jog Verslo alėja puikiai papuoš miesto šventę ir leis kiekvienam iš mūsų susipažinti su vietos verslu iš arčiau“, – sako filialo direktorė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video