Senamiesčio parodų paviljone – nauja paroda

 Senamiesčio parodų paviljone – nauja paroda

Organizatorių nuotr.

Kėdainių senamiestyje esančiame keramikos parodų paviljone „Kėdainiai/Gobis. Lauko ekspo“ atidaryta nauja paroda. Šįkart čia savo darbus pristato gerai žinoma kėdainietė keramikė Jurgita Grigarienė.

„Šią parodą skiriu gėlėms. Jos sukelia pačius nuostabiausius jausmus, nes yra tiesiog gamtos tobulybė. Gėlės tokios dieviškai lengvos, jų aromatas svaiginantis, su jų grožiu gamtoje negali konkuruoti niekas. Gėlės ir tik jos sukuria Rojų žemėje.

Tad pasivaikščiokite po mano Rojų. Čia sutiksite angelus, gražuoles fėjas, Mažąjį princą su lape, rojaus paukščius, ramiai miegantį baltą katinuką, svajojančią mergaitę su šuneliu… Ir kai pasivaikščiosite sode, prisėskite žydinčių žibintų pavėsyje išgerti arbatos – kvapniausio gėrimo“, – kviečia menininkė.

Keramikos pamokas Jurgita lankė Kėdainių miesto dailės mokykloje suaugusiųjų studijoje (2004–2006 m). Žingsnis po žingsnio ji sako prisijaukinusi baltąjį molį ir yra be galo laiminga, eidama šiuo kūrybiniu keliu.

J. Grigarienė jau yra surengusi 4 savo personalines parodas. Ši yra 5-oji.

Kaip keramikė ji aktyviai dalyvauja visuomeninėje ir labdaros veiklose.
Susitikimuose su žmonėmis menininkė supažindina juos su baltojo molio žavesiu, dalinasi savo patirtimi ir kartu tai tampa meno terapija.

Jos kurtos keramikos gerumo gėlės bendraminčių dėka jau išaugo į gražiausią pievą, o lėšos, surinktos už jas, – į gerus darbus ir pagalbą žmonėms.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video