Seimo pavasario sesija baigėsi – ar baigsis ir valdančiųjų cinizmas?

 Seimo pavasario sesija baigėsi – ar baigsis ir valdančiųjų cinizmas?

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Viktoras FIODOROVAS, LR Seimo narys

Seime baigėsi pavasario sesija. Vertindamas ją manau, kad valdančiųjų cinizmas ir žmonių lūkesčių ignoravimas itin stipriai pakenkė Parlamento darbui ir įvaizdžiui, kuris ir taip nebuvo geras.

Jeigu viskas šioje Seimo sesijoje būtų gerai, opozicija nebūtų dviem savaitėms išėjusi iš posėdžių salės. Valdančiųjų abejingumas, ciniškumas ne tik opozicijos, bet ir tų rinkėjų, kuriems ji atstovauja, atžvilgiu perpildė kantrybės taurę.

Klausimai, kuriuos valdantieji dar sykį siūlė svarstyti pavasario sesijoje, visiškai neatliepia žmonių lūkesčių. Jie nekalba apie augančią infliaciją, kainas, bet iškelia partnerystės ir narkotikų dekriminalizavimo klausimus į pirmą vietą. Karo akivaizdoje svarstome šiuos klausimus, bet nekalbame apie tai, kaip žmogus galėtų nusipirkti kuro, maisto. Ypač tai liečia regionų žmones, kurie šiandien valdančiųjų palikti likimo valiai.

Valdančiųjų žadėtos reformos stringa ir kelia vis daugiau klausimų bei abejonių. Rekordinė infliacija nesustabdo valdančiųjų siekio kurti naujus mokesčius, tačiau neskatina keisti ydingų dalykų ir imtis priemonių padėti žmonėms išgyventi.

Akivaizdu, kad šią sesiją baigiame neišsprendę infliacijos problemos, neturėdami aiškių atsakymų verslui ir visuomenei. Vyriausybė, lengva ranka atmetusi opozicijos siūlymus infliacijai mažinti, teigė, kad stebi situaciją ir lauks rudens. Tikiuosi, kad tada sprendimams dar nebus per vėlu…

Darbo partijos frakcija džiaugiasi, kad yra ir pozityvių dalykų – paskutinėmis sesijos dienomis pateikimo stadijas praėjo svarbūs frakcijos projektai, tokie, kaip PVM mažinimas medikamentams, Statybų įstatymas. Priimti Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai.

6 Komentarai

 • Svarbiausi yra būti ištikimam savo žmonai…

 • Vyriausybė stebi situaciją ir lauks rudens. kaip pakartotinai paskelbti pandemiją, kad priverstinai suvaryti visus tą brūdą skiepytis, arba dar ką nors pompastiško sugalvos, kad tik nukreipti žmonių dėmesį nuo to, kaip žmogus galėtų nusipirkti kuro, maisto, vaistų, susimokėti už komunalines paslaugas.
  Piderastų partnerystė ir narkotikų dekriminalizavimas svarbiausia tokiai vyriausybei!

 • Ko čia rinka kišate tą Fedia visur, mums jo nuomone visai nesvarbi, juk visur kišote Aukštikalnį, ar jauBlažytė nebeleidžia😋Tegu fedia eina paskui laivą,

  • O tu eik paskui lansbergio sykna sena,akiniuota, konservatoriu subinlaize, klimaksine boba.

   • Partija eina paskui laiva,nes neveliko Viktoro Uspaskixh geriausio durniû mulkintojo

 • Darbo partijai ne vieta kedainiuose, jau jų laikai praėjo, o Fedia lai geriau tegul nepučia miglą, mums ale tokių gelbėtojų tikrai nereikia, judekite link rusiški laivo

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video