Seime ieškoma išeičių dėl „Lifosos“

 Seime ieškoma išeičių dėl „Lifosos“

Viktoras FIODOROVAS, LR Seimo narys

Vakar Seime vyko dar vienas mūsų kartu su kolega Kaziu Starkevičiumi inicijuotas Ekonomikos komiteto posėdis dėl situacijos AB „Lifosa“.

Uždarame posėdyje, dalyvaujant Finansų ministerijos, Finansinių nusikalimų tyrimo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos, AB „Lifosa“ administracijos atstovams, taip pat AB „Lifosa“ laikinojo administratoriaus – UAB „Valnetas“ – atstovams, aptartas AB „Lifosa“ taikomas Lietuvos laikinojo administratoriaus modelis, kuris yra kitoks nei tai pačiai įmonių grupei priklausančiai įmonei Antverpene taikomas modelis.

Pasak Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko Kazio Starkevičiaus, Lietuvoje pasirinkus taikyti kitokį tarptautinių sankcijų įgyvendinimo modelį – per laikinojo administratoriaus institutą, – reikalinga nuolat stebėti situaciją ir keičiantis situacijai REAGUOTI, siekiant užtikrinti, kad AB „Lifosa“ būtų daroma KUO MAŽIAU administracinių suvaržymų, taip pat būtų laikomasi tinkamo sankcijų įgyvendinimo ir užtikrinamas efektyvus įmonės darbas.

Toliau su komiteto nariais tęsiame diskusijas apie galimus įstatymo pakeitimus, vertinant kitų valstybių patirtis. Tikslas – arti maksimalių pajėgumų veikianti įmonė, kuri laiku mokėtų atlyginimus beveik tūkstančiui kėdainiečių.

Dabar laukia susitikimas su Lietuvos banko vadovais dėl perteklinių bankų taikomų procedūrų. Tęsiame darbus.

12 Komentarai

 • Vienintelis kuris dar daro kazka, o teliukas is Kedainiu kitas visai uzlenkes ant visko, svarbu savo rura.

  • Gal skaityt reiktų ne ką norisi, o kas parašyta? Seimo ekonomikos komitetas dirba ir gilinasi. Reikia biškį realiai galvot ir suprasti, kad niekas po viena tokiuose dalykuose nieko nepadaro. Vakar mačiau Palucko komentarus tai ka – gal tik jis vienas kažka daro? baikit čia nusišnekėt. Jei niekas nieko nedarytu tas fabrikas jau seniai neveiktu.

   • As kalbu apie kedainiucius seime, Paluckas kedainietis? Gerai tu nukvakus sena boba, nemoki net skaityti

    • Vaida,nustok

  • Kurva ar kdn kada nors viktorų prakeiksmo atsikratys? Ar nepakanka ledų? Gi moderniai dabar čipsai prie filmo. Byby dėjau aš ant tų viktorų ir jolkų dirbančių driskiams rusyne. Pats laikas pist nachui iš čia. O jei isizeidzia fiodorovas tai nereikėjo per ruskį gandona lipt į politiką, vistiek pavardê smirda

   • Tai tu smirdi konservatoriais.debile

 • Viktorui nebepaeis būti nei meru, nei seimo nariu daugiau. Galės pūsti savo pripučiamą filmą

 • Tipiškas menko proto žmogelių elgesys. Patys prisikuria, o po to, bando jas spręsti.
  Dėl diskusijų kultūros – dalies dalyvių ji nykstamai maža. O keiksmažodžių vartojimas viešoje erdvėja – tai jau darbelis policijai ir teismams. Keiksmažodžių skleidėjų e-adresas nesunkiai nustatomas.

 • Vakarų oligarchų planas nustekenti ekonomikas ir poto perpirkti ganyklas už simbolinę kainą. Jei atsimerkę pažiuretumet tai pamatytumėt kad jokių realių priežasčių griūti ekonomikai nėra. Viskas yra tik spekuliacijos kurios slepiasi už karo Ukrainoje nugaros. Karą išprovokavo vėlgi tie patys vakarų korporaciniai..

  • Aš gatvėj tave iš kairės profilaktiškai paguldysiu ant trinkelių nes išprovakavai ir kaltas liksi

 • ir buvo sumąstyta Lifosai kenkimo akcija,o dabar,matai,jie sprendžia kaip tą hemorojų per burną išpjauti…

 • Ačiū, Viktorai. Nors vienas seimo narys ne tik šventėmis ir bobmis gyvena.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video