Savivaldybė šventė Pyragų dieną (su fotogalerija)

 Savivaldybė šventė Pyragų dieną (su fotogalerija)

Prieš kelis metus vieno populiariausių šalies televizijos kanalų TV3 sumanyta Pyragų diena, kviečianti juos kepti ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti, regis, pas mus gražiai prigijo.

Pyragų diena, švenčiama lapkričio 6 d., dabar organizuojama ne tik įvairiose verslo ar mokslo organizacijose, bet ir valdžios institucijose bei kitur. Štai šiandien Pyragų diena buvo prasmingai paminėta rajono savivaldybėje, o surinktos lėšos buvo padovanotos vaikų globos namams „Saulutė“.

Visų savivaldybės skyrių entuziastingiausi kepėjai, nepagailėję dalies savaitgalio, prikepė gausybę pyragų, pyragėlių, sausainių bei kitokių skanėstų. O pirmadienį pietų pertraukos metu sugužėjęs gausus savivaldybės darbuotojų būrys ne tik juos skanavo, bet ir aukojo kilniam tikslui.

Prasmingos iniciatyvos metu į aukų dėžutę sukrito daugiau beveik 420 Eur (pernai – 380).

[#gallery=530#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video