Savaitgalis dviese: kokį SPA rinktis?

 Savaitgalis dviese: kokį SPA rinktis?

Poilsio planavimas paskutinę minutę gali sukelti itin didelį stresą. Tad, kad nereikėtų nerimauti, siūlome poilsį dviese pradėti planuoti iš anksto. Galbūt artėja mylimojo gimtadienis, Valentino diena ar tiesiog norite savaitgalį praleisti romantiškoje aplinkoje? Štai keli SPA centrai, kurie nukels į rojų.

SPA Druskininkuose

Druskininkai SPA srityje yra, ko gero, žinomiausias ir populiariausias variantas. Pats miestas yra itin gražus, išpuoselėtas ir tvarkingas, todėl net norintiems ramiai praleisti laiką, be jokių SPA, tai puiki vieta atokvėpiui nuo miesto šurmulio.

Vis dėlto, norintys pasimėgauti masažais ir kitomis maloniomis procedūromis gali rinktis iš begalės gerų variantų. Čia rasite tokius viešbučius kaip „Best Baltic hotel“, „Goda“, „Vita“, „De Lita“, „Grand SPA Lietuva“, „Europa Royale“ ir kt. Tačiau pati žinomiausia čia – „Eglės“ sanatorija.

Būtent sanatorijose patirsite pačius geriausius malonumus, kurie bus ne tik naudingi kūnui, sielai, bet ir sveikatai. Sanatorija „Eglė“ siūlo specialias savaitgalių programas, pavyzdžiui, 2-3 dienų sveikatinimo terapijas. Įsigiję tokį kursą gausite gydytojo konsultaciją, gydomąsias procedūras, maitinimą, apgyvendinimą ir visas kitas procedūras, kurias rekomenduos gydytojas. Puiku ir tai, jog sanatorija siūlo kelis patogumo lygius – stardart ir comfort. Todėl jei norite pataupyti, galite įsigyti ir pigesnį variantą.

SPA Palangoje

Kiek toliau, pajūryje, įsikūrusi „Gradiali“ sanatorija. Joje taip pat yra galimybė išbandyti savaitgalio programą, kuri gali trukti net 4 dienas, jei norite atvykti jau ketvirtadienį. Čia, be gydytojo konsultacijos, gydymo plano, nakvynės ir maitinimo, dar gausite jau įskaičiuotą apsilankymą SPA zonoje bei treniruoklių salėje.

Visgi, jei nenorite tiek sveikatintis, o siekiate tik šiek tiek atsipalaiduoti ir pabėgti nuo rūpesčių, kviečiame išbandyti plūduriavimo terapiją, kuri didina laimės hormonų kiekį kūne, stiprina imunitetą, gerina miegą. Taip pat mažina stresą, nerimą, depresiją, nuovargį.

SPA Birštone

Birštone yra du itin geri variantai. Tai – „Tulpės“ sanatorija ir „Vytautas Mineral SPA“. Pastarasis yra vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Na, o „Tulpės“ sanatorija, kaip ir „Eglė“ kviečia sveikatintis su mylimu žmogumi.

Rasti laiko kasdien atsipalaiduoti ir skirti laiko sau bei savo antrai pusei yra gerų santykių pagrindas. Šiais laikais, kai visur nuolat skubame, dažniausiai skiriame per mažai laiko pabūti ir pailsėti dviese su mylimuoju, o juk kartais taip pasiilgstame vienas kito per tuos nesibaigiančius darbus… Susiplanuokite tobulą savaitgalį dviese jau dabar! Na, o norintys pasilepinti Valentino dienos proga, suskubkite! Nes vietų skaičius po truputį jau mažėja.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video