Savaitgalį degė tvarto durys, smilko grindys, šiukšlės ir maistas puode

 Savaitgalį degė tvarto durys, smilko grindys, šiukšlės ir maistas puode

Iš šio pastato ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisras buvo numalšintas, jo metu išdegė pastato durys./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams ir savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams savaitgalis buvo darbingas. Penktadienio vakarą ant kojų visos tarnybos buvo sukeltos bute prisvilus puodui, o šeštadienį sulaukta net trijų iškvietimų: degė tvarto durys, mansardos grindys, šiukšlės konteineryje.

Pranešė kaimynai

Penktadienio vakarą, po 18 valandos, Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Respublikos gatvėje, penkiaaukščiame name iš buto 1 aukšte eina dūmai, durų niekas neatidaro.

Į įvykio vietą buvo išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Iki atvykstant specialiosioms pajėgoms buto savininkas pats atidarė duris.

Svilusį puodą nuo elektrinės viryklės gyventojai irgi nukėlė iki ugniagesių atvykimo. Ugniagesiai išvėdino patalpas.

Penktadienio vakarą ant kojų visos tarnybos buvo sukeltos bute prisvilus puodui, o šeštadienį sulaukta net trijų iškvietimų: degė tvarto durys, mansardos grindys, šiukšlės konteineryje.

Aut. past.

Degė durys

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, po 1 valandos, pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Pelėdnagių seniūnijos Saviečių kaime, Liepų gatvėje, dega tvartas.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams degė tvarto durys. Pastatas mūrinis, 15×7 metrų dydžio, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

Prie pastato priblokuota medinė 15×3 metrų dydžio malkinė. Iš pastato ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisras buvo numalšintas, išdegė tik pastato durys.

Smilko grindys

Šeštadienį, prieš septintą ryto, pagalbos centre gautas pranešimas, kad Pelėdnagių seniūnijos Pamėklių kaime kažkas dega namo mansardoje.  

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams namo mansarda buvo uždūminta. Smilko grindys ir apšiltinimo medžiaga po šildymo krosnele.

Išdegė ir buvo išpjauta 1 m² grindų. Ugniagesiai pastato savininkus įspėjo, kad šie įsirengtų dūmų detektorių.

Degė šiukšlės

Tądien ugniagesiams ir dar kartą teko skubėti į Pelėdnagių seniūniją. Šį kartą pagalbos centre gautas pranešimas, kad Labūnavos kaimo Serbinų gatvėje dega šiukšlių konteineris.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams šiukšlių konteineryje smilko šiukšlės. Gaisro metu apdegė atliekos, konteineriai išgelbėti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video