Sausio mėnesį naujagimių dar mažiau

 Sausio mėnesį naujagimių dar mažiau

Piqels.com nuotr.

Naujametinių stebuklų šiais metais nebuvo. Taip trumpai galima būtų apibūdinti šių metų pirmųjų dienų naujagimių statistiką. Sausiui įpusėjus, kol kas Kėdainių rajono savivaldybės Civiliniame metrikacijos ir archyvo skyriuje užregistruota perpus mažiau naujagimių nei per visą praėjusių metų sausį. Skyriaus vedėja Gaiva Petrauskienė spėlioti, ar per likusią mėnesio dalį pasieksime praėjusių metų naujagimių skaičių, nesiryžo. Tačiau pripažino, kad skaičiai nėra džiuginantys.

Pirmoji gimė mergaitė

„Pirmas kūdikis Kėdainių rajone gimė sausio 3 dieną. Tai buvo mergaitė, gimusi Jonavoje. Vardo negaliu išduoti dėl asmens duomenų apsaugos. Galiu tik pasakyti, kad mamai tai buvo trečias vaikutis“, – apie pirmąjį šiųmetį Kėdainių rajono kūdikį trumpai informaciją pateikė G. Petrauskienė.

Berniukų dvigubai daugiau nei mergaičių

Didelę patirtį renkant ir vedant statistiką turinti Gaiva Petrauskienė pažymėjo, jog 14 registruotų vaikų per pusę sausio mėnesio – nėra didelis gimimų rodiklis./Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Jos teigimu, iš viso per kelias šių metų savaites užregistruota 14 kūdikių, du iš jų yra įtraukti į apskaitą: vienas – iš Jungtinės Karalystės, kitas – iš Rusijos.

Pajuokaujant galima sakyti, kad lygybės šioje vietoje nebuvo – berniukų gimė dvigubai daugiau nei mergaičių: „Gimė 10 berniukų ir 4 mergaitės“.

Didelę patirtį renkant ir vedant statistiką turinti G. Petrauskienė pažymėjo, jog 14 vaikų – nėra didelis gimimų rodiklis.

„Lyginant su praėjusiais metais, kai mes tikrai neturėjome daug vaikučių, bent jau kol kas statistika neatrodo džiuginanti, nes 2023 metų sausį buvo registruota 30 vaikučių.

„Lyginant su praėjusiais metais, kai mes tikrai neturėjome daug vaikučių, bent jau kol kas statistika neatrodo džiuginanti, nes 2023 metų sausį buvo registruota 30 vaikučių. Tačiau šių metų duomenys pateikti tik iki sausio 16 d. imtinai. Dar turime pusę mėnesio.

G. Petrauskienė

Tačiau šių metų duomenys pateikti tik iki sausio 16 dienos imtinai. Dar yra laiko“, – viltingai kalbėjo pašnekovė.

Ar pavyks pasiekti bent jau praėjusių metų Kėdainių rajone registruotų naujagimių skaičių, prognozuoti, anot G. Petrauskienės, neįmanoma.

„Čia nieko nesuplanuosi, kiek ateis, tiek registruosime“, – juokėsi skyriaus vedėja.

4 Komentarai

  • Su LGBT propaganda mokyklose ir darželiuose pederastai aktyviai stengiasi, kad ateityje tų gimimų iš vis nebūtų.
    Kai dabartiniai vaikučiai užsinorės pakeisti lytį ir „seksuotis“ berniukas su berniukų bei mergaitė su mergaite, tokiose šeimose, kur dvi mamos ar du tėčiai gimstančių vaikučių ir anūkėlių nesulauksite!
    Tėveliai sėdėkite ramiai ausis suglaudę ir laukite, kokių rezultatų pasieks jūsų vaikai po tokių pederastiškų LGBT mokymų!

  • Kadangi jie nori būt Kėdainių patriotais,tai va ir nenori gimt Jonavoje.

  • Mano dirbtinis intelektas sako kad pedalai yra žmogos kurie vaikšto per užpakalines duris, ir jie yra labai nelaimingi ir nuskriaust gamtos, nes tikra šeima yra tik moters ir vyro sueitis, ir pasekoje vaikai ir anūkai, mūsų ateitis ir mūsų ląstelių gyvastis, ir man nereikia pasakų kokios dvi sabatauskaitės yra laimingos su atimtu vaikeliu iš kažkieno šeimos….

  • Kas gali tokioje Lietuvoje apleistoje gimti .augti.gyvemti

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video